Продукти та рішення

SAP S/4HANA – це пакет рішень для управління ресурсами підприємства в режимі реального часу, призначений для цифрових компаній. Він розроблений на базі SAP HANA, передовій платформі in-memory, і пропонує більше можливостей для користувача інтерфейсу споживчого рівня на основі SAP Fiori. Пакет SAP S/4HANA, доступний як для локального, так і для хмарного розгортання, швидко підвищує ефективність всіх підрозділів компаній будь-яких галузей і будь-якого розміру.

SAP Fieldglass – хмарний продукт SAP, який вже сьогодні допомагає у вирішенні поточних кадрових питань та дає змогу стратегічного планування HR-політики. Система є спеціалізованим рішенням, яке відповідає за коректну організацію роботи позаштатних працівників.

Консолідуйте та оптимізуйте процеси управління людськими ресурсами (HR) і процеси розрахунку заробітної плати за допомогою хмарних рішень SAP SuccessFactors.

SAP Business One – це управлінська система для оптимізації ключових процесів підприємств малого і середнього бізнесу. Її використовують більше 70 000 компаній Європи, Південної та Північної Америки, Східної та Центральної Азії.

Ведення бухгалтерського і податкового обліку в системі SAP відповідно до вимог українського законодавства, а також облік змін цих вимог підтримуються додатковою функціональністю, так званою Локалізацією.

Для своєчасного та обґрунтовано правильного прийняття рішення фахівцями вашої компанії, необхідна наявність якісної та своєчасної інформації, наданої в зручному для аналізу форматі.

SAP Ariba – це комплексна система управління закупівлями для бізнесу, яка забезпечує повний контроль над ланцюжком поставок. Хмарне рішення дає змогу трансформувати закупівлі без значних інвестицій у розробку програмного забезпечення.

SAP Hybris є найкращим вибором для компаній, які шукають промислову, надійну, чутливу і повнофункціональну платформу електронної комерції з великим досвідом використання в різних вертикалях бізнесу.знеса.