Блог

30 / 04 / 2021

Дізнайтеся, що таке розширене планування та створення графіків (APS). Як це може допомогти трансформувати ваш бізнес і заощадити кошти!

28 / 04 / 2021

Дізнайтеся про важливі кроки в напрямку налагодження процесів управління виробництвом. Застосовуйте кращий світотовий досвід для вдосконалення вашого бізнесу.

22 / 04 / 2021

Beas Manufacturing або просто Beas – це програмне рішення, розроблене на базі ERP-системи SAP Business One, для підприємств, які потребують управління виробничими процесами з комплексними функціями для планування виробництва і завантаження ресурсів підприємства.

24 / 03 / 2021

Автоматизація закупівель – стратегічний крок, який, як і будь-яка інша автоматизація бізнес-процесів, назавжди змінює засади роботи компанії.
Щоби знайти точку опори, яка допомагає перезавантажити систему закупівель від наявної до більш ефективної, потрібна командна мозкова робота. Це не може зробити одна людина. Важливий системний, згуртований командний підхід та бачення не тільки кінцевого результату, але й сенсу.

16 / 03 / 2021

До автоматизації потрібно приступати, коли знаєш, що саме хочеш автоматизувати.

08 / 02 / 2021

Директорка програми підвищення ефективності бізнес-процесів для SAP S/4HANA, екс-СРО компанії «Сєвєрсталь» Ірина Поворозник в інтерв’ю для блогу AGELESS розповіла про досвід автоматизації закупівель компанії та як створити промисловий маркетплейс.

25 / 01 / 2021

«Реалізацію проекту з переходу на S/4HANA ми почали ще восени 2019 року, коли був затверджений проект, активна фаза якого почалася в січні 2020 року. Провідними передумовами було те, що ERP-систему SAP ECC, на якій ми працюємо, стало набагато складніше доробляти та впроваджувати рішення, пов’язані з новими технологіями», – зазначила експерт Ірина Поворозник.

09 / 12 / 2020

Нестабільність світової економіки та мільярдні збитки від коронакризи довели, що сталість та успіх компанії сьогодні прямо залежать від управління ризиками та постачальниками, забезпечення безпеки Supply Chain та гармонійної взаємодії всіх відділів на всіх рівнях.

02 / 12 / 2020

Автоматизація бізнесу – невід’ємна складова зростання компанії. Про те, як зробити процес автоматизації якомога комфортнішим, розповідає Станіслав Стриж – керівник напряму SAP Business One.

09 / 10 / 2020

COVID-19 порушив життя людей та бізнесу в усіх аспектах. Викликом для кожного став похід до магазину за продуктами, для бізнесу – продовження життєдіяльності підприємств та забезпечення ринку товарами.
Ситуація наголошує на необхідності трансформації традиційних моделей ланцюгів поставок.

1 2