Блог

02 / 07 / 2020

Як зміняться ланцюжки постачання після пандемії коронавірусу та наскільки актуальною в нових умовах є автоматизація бізнесу. Ці нагальні питання ми обговорили з доктором Мудасиром Ахмедом (Dr. Muddassir Ahmed, ОАЕ) під час ексклюзивного інтерв’ю для блогу компанії AGELESS.

01 / 07 / 2020

SAP S/4HANA – один із ключових продуктів компанії SAP, впровадження якого докорінно змінює сутність керування бізнесом.
Втім перед тим, як поринути у проект SAP S/4HANA, варто провести детальну перевірку готовності до впровадження рішення. Адже життя компанії змінюється назавжди.

14 / 04 / 2020

Шлях покупця належить покупцеві, а не нам як постачальнику продукту або послуги, які вони хочуть придбати або використовувати. Досвід клієнта має бути приємним, легким і корисним. COVID-19 спонукає нас усвідомити, що зараз, коли всі дистанціювалися, найкращий час, щоб бути до клієнта ближче, довести свою турботу і розуміння його потреб.

12 / 03 / 2020

Рішення Beas Manufacturing тепер в Україні. Компанія AGELESS досягла домовленостей з партнерами із Boyum IT A/S (Данія) щодо впровадження в Україні рішення Beas Manufacturing. Продукт розроблений на основі SAP Business One та дає змогу оптимізувати ключові процеси на виробничому підприємстві.

17 / 02 / 2020

SAP Business One v.10 — новий масштабний реліз ERP системи від німецької компанії SAP SE для малого, середнього, а деколи й великого бізнесу.