Блог

09 / 12 / 2020

Нестабільність світової економіки та мільярдні збитки від коронакризи довели, що сталість та успіх компанії сьогодні прямо залежать від управління ризиками та постачальниками, забезпечення безпеки Supply Chain та гармонійної взаємодії всіх відділів на всіх рівнях.

02 / 12 / 2020

Автоматизація бізнесу – невід’ємна складова зростання компанії. Про те, як зробити процес автоматизації якомога комфортнішим, розповідає Станіслав Стриж – керівник напряму SAP Business One.

09 / 10 / 2020

COVID-19 порушив життя людей та бізнесу в усіх аспектах. Викликом для кожного став похід до магазину за продуктами, для бізнесу – продовження життєдіяльності підприємств та забезпечення ринку товарами.
Ситуація наголошує на необхідності трансформації традиційних моделей ланцюгів поставок.

17 / 09 / 2020

На старті впровадження ERP системи складним питанням є оцінювання тривалості етапів у зв’язку з низкою невизначених чинників. Скільки додаткового функціоналу потрібно буде програмувати? Які саме дані, з яких саме джерел, і якої саме якості інформацію необхідно буде переносити в нову систему? Ми продовжуємо говорити на тему методологій під час впровадження SAP Business One.

10 / 09 / 2020

У цьому блозі ми спробували відповісти на найбільш часті запитання від наших клієнтів.
SAP Business One – одне з найпопулярніших рішень у світі. Його обрали тисячі компаній. Ми хочемо, щоб і в Україні SAP Business One став надійною платформою для розвитку бізнесу.

08 / 09 / 2020

ERP-система – сучасний інструмент першої необхідності для збільшення ефективності бізнесу. Методологія впровадження є інструкцією із використання цього інструмента. Пропонуємо дізнатися більше про використання методології під час реалізації проектів на базі рішення SAP Business One.

25 / 08 / 2020

В Україні зростає кількість вакансій з неповною зайнятістю. Водночас більше кандидатів подають резюме, де зазначають пріоритетом віддалену роботу. Про це свідчать результати дослідження, яке провів портал robota.ua на замовлення компанії AGELESS

17 / 08 / 2020

Нові моделі зайнятості, які до епохи коронавірусу компанії використовували в окремих напрямках, під час пандемії набули нового сенсу. Готовність до віддаленої роботи стала одним із чинників збереження та зміцнення позицій на ринку, здобуття додаткових можливостей і скорочення видатків на утримання офісів.

02 / 07 / 2020

Як зміняться ланцюжки постачання після пандемії коронавірусу та наскільки актуальною в нових умовах є автоматизація бізнесу. Ці нагальні питання ми обговорили з доктором Мудасиром Ахмедом (Dr. Muddassir Ahmed, ОАЕ) під час ексклюзивного інтерв’ю для блогу компанії AGELESS.

01 / 07 / 2020

SAP S/4HANA – один із ключових продуктів компанії SAP, впровадження якого докорінно змінює сутність керування бізнесом.
Втім перед тим, як поринути у проект SAP S/4HANA, варто провести детальну перевірку готовності до впровадження рішення. Адже життя компанії змінюється назавжди.

1 2