Чому система SAP Business One така зручна: фішки для користувачів

ХАРЕЧКО АНАТОЛІЙ
Керівник проектів. Архітектор ERP проектів.
a.kharechko@ageless.com.ua

SAP Business One – це система управління бізнесом, створена для оптимізації роботи малих та середніх підприємств. Усі бізнес-процеси – від виробництва до продажів – об’єднані в єдиний цифровий простір, що уможливлює оптимізацію процесів, прозоре управління фінансами та оперативний доступ до даних, потрібних для прийняття управлінських рішень.

Для України SAP Business One – це рішення, яке уособлює кращий світовий досвід. Можливості системи дуже широкі в своїй стандартній поставці. Та крім безлічі реалізованих підходів до процесу управління, SAP Business One рясніє величезною кількістю невеликих функцій, які роблять щоденну роботу простих співробітників компанії зручною, ефективною та приємною.

До вашої уваги пропонуємо фішки системи SAP Business One. З ними будь-які нестандартні виклики ринку або ж форс-мажорні обставини не зможуть похитнути вашого чіткого плану.

 

КОНЦЕПЦІЯ РОЗРАХУНКУ ЦІНИ

Blog_B1 tips_pricing_1

Концепція розрахунку ціни в системі SAP Business One дозволяє реалізовувати гнучкі сценарії ціноутворення в автоматичному режимі. Завдяки цьому ви завжди можете надавати клієнту найкращі ціни та бути попереду конкурентів.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

 

МЕТОДИ СПОЖИВАННЯ ПРОГНОЗІВ ПІД ЧАС ПЛАНУВАННЯ ЗАПАСІВ

Blog_B1 tips_forecasts_1

Для забезпечення купівельного попиту та недопущення відсутності необхідного товару на складі в потрібний термін, особливо в умовах складних і тривалих ланцюгів постачання, підприємства постійно вдаються до використання такого інструменту як Прогноз.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

 

ТЕКСТОВІ ПОЛЯ СПЕЦИФІКАЦІЇ

Blog_B1 tips_text fields_1

Як можна вплинути на якість продукції та зменшити кількість помилок на виробництві? Та як заощаджувати час і матеріали в процесі виробництва? Ми знаємо відповідь. З опцією Текстові поля специфікації в SAP Business One ці питання вирішуються просто.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

 

МЕТОДИ РОЗПОДІЛУ ВИРОБНИЧИХ РЕСУРСІВ

Blog_B1 tips_resources_1

На виробництві існують два споконвічні питання: коли завершимо замовлення, якщо почнемо його сьогодні, і коли потрібно розпочати виробництво, щоб виконати замовлення до потрібної дати? Функціональність розподілу виробничих ресурсів в SAP Business One дає можливість вирішувати це завдання двома простими способами.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

 

ЗВІТ ПРО ЗАБОРГОВАНІСТЬ

Blog_B1 tips_debt reports_2

«Звіт про заборгованість» – чудовий інструмент, який представляє необхідну інформацію про відносини клієнт-постачальник. Відповідно ви можете бачити одночасно сальдо кредиторської і дебіторської заборгованості та її баланс. Таке використання структурованих фінансових даних і якісної оцінки дозволяє сформувати портрет найприбутковішого бізнес-партнера й впливати на прибутковість компанії.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

ПРИВ’ЯЗКА ДОКУМЕНТІВ ДО ЕТАПІВ ПРОЄКТУ

Blog_B1 tips_docs_2

Коли в проєкті задіяна велика кількість людей та підрозділів компанії, завжди є ризик того, що якісь документи можуть загубитися, процеси підуть не так, як заплановано.
Функція Прив’язки документів до відповідних етапів проєкту в системі SAP Business One дає чудову можливість контролювати усі процеси та документацію. Це значно полегшує роботу всіх учасників проекту, сприяє швидкій його реалізації.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО БІЗНЕС-ПОДІЇ

Blog_Fishky B1_4_Alarm

Ваша ERP-система завжди дбає про те, щоб важливі завдання виконувалися вчасно. Вбудована в систему SAP Business One функція Попереджень дозволяє отримувати повідомлення про важливі події і, за потреби, – відразу ж реагувати на них!

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

 

ТИПИ РЯДКІВ МАРКЕТИНГОВИХ ДОКУМЕНТІВ

Blog_Fishky B1_map 1

Використання різних типів рядків у маркетингових документах дозволить значно розширити і структурувати інформацію про рядки пропозиції або замовлення. Завдяки цьому вашим бізнес-партнерам буде зручніше працювати з документами.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

 

ВІРТУАЛЬНІ ОСНОВНІ ЗАСОБИ

Blog_Fishky B1_2

Чому система SAP Business One така зручна? Використання функції “Віртуальні Основні засоби” позбавить необхідності вручну вводити велику кількість однотипної інформації, що допоможе підвищити ефективність управління основними фондами вашої компанії.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

 

МАПА ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКІВ: ВЕСЬ БІЗНЕС ЯК НА ДОЛОНІ

Template_1_final

SAP Business One – це система управління бізнесом, створена для оптимізації роботи малих та середніх підприємств. Усі бізнес-процеси об’єднані в єдиний цифровий простір, що уможливлює оптимізацію процесів, прозоре управління фінансами та оперативний доступ до даних, потрібних для прийняття управлінських рішень. Окрім цього, SAP Business One має низку продуманих “фішок”, які значно полегшують щоденну роботу фірми, заощаджують дорогоцінний час і радикально зменшують кількість людських помилок під час упровадження і обробки даних.

ЧИТАТИ СТАТТЮ…

 

 

 

Для отримання консультації щодо впровадження SAP Business One для вашої компанії звертайтеся до керівника напряму Анни Тітаренко – a.titarenko@ageless.com.ua