Дослідження robota.ua: українці дедалі більше обирають віддалену зайнятість

ТІТАРЕНКО АННА
Керівник напрямків SAP CX, SAP Ariba
a.titarenko@ageless.com.ua

В Україні зростає кількість вакансій з неповною зайнятістю. Водночас більше кандидатів подають резюме, де зазначають пріоритетом віддалену роботу. Про це свідчать результати дослідження, яке провів портал robota.ua на замовлення компанії AGELESS.

Фокусною групою був обраний рітейл як галузь, де перехід на віддалену роботу є доволі чутливим. У дослідженні взяли участь понад 140 компаній, які користуються послугами порталу для пошуку та найму персоналу.

Результати опитування представив Senior Product Manager robota.ua Богдан Яцюра під час вебінару «Ефективне залучення позаштатних працівників для зниження витрат на персонал».

ВІДДАЛЕНА ЗАЙНЯТІСТЬ – ТРЕНД КАРАНТИНУ 

У березні-квітні 2020 року значно скоротилася як кількість вакансій, так і кількість резюме. На піку українського «локдауну» активність ринку праці в рітейлі скорочувалася майже вдвічі. Втім з травня починається відновлення кількості вакансій з неповною зайнятістю.

Водночас кандидатів менше приваблює така форма праці та зростає кількість запитів на віддалену роботу. Ринок реагує синхронно – компанії також більш активно пропонують вакансії з віддаленою зайнятістю. Станом на кінець червня їхня кількість навіть перебільшує докарантинні пропозиції збоку роботодавців.

«Від початку карантину активність кандидатів на такі вакансії збільшилася. У деякі періоди це було в два рази більше, ніж до карантину. Кандидати активно публікували резюме, де зазначали віддалену роботу, та більш активно реагували на відповідні вакансії», – акцентує Богдан Яцюра.

Компанії кажуть, що поступово адаптуються до дистанційної роботи. Так, 12,5% учасників опитування зазначили, що повністю адаптувалися, й ефективність компанії зросла. 31,6% адаптувалися без змін ефективності. Водночас понад 40% не працюють віддалено.

Також не просліджується вплив віддаленої зайнятості на графік працівників. Результати наступні:

  • віддалена робота не вплинула на графік – 30,1%;
  • працюємо трохи більше – 13,2;
  • люди працюють значно більше, ніж зазвичай – 11%;
  • не працюємо віддалено – 36%.

Збереглася та навіть підвищилася продуктивність серед тих, хто працює віддалено.

«Компанії не помітили впливу того, як віддалена робота впливає на графік і скільки часу приділяється роботі працівниками», – коментує експерт.

ЩО КАЖУТЬ ПРАЦІВНИКИ

Серед плюсів дистанційної роботи працівники зазначають економію часу на дорогу. Це як перевагу зазначили 21,5% учасників опитування. Водночас кандидати, які розглядають зайнятість в офісі, зазначають, що для них важливо працювати неподалік від дому або в своєму районі.

Тренд найяскравіше простежується в Києві, де два місяці не працювало метро та фактично була паралізована робота громадського транспорту. Це значно ускладнило поїздки на роботу та додому.

Також серед плюсів:

  • більше часу для сну – 11,5%;
  • частіше спілкування з близькими – 11,2%;
  • ніхто не відволікає від важливої роботи – 10,4%;
  • більше контролю над часом – 10,4%;
  • більше можливостей для саморозвитку – 10,1%.

Лише 1,4% працівників не побачили плюсів дистанційної зайнятості.

ЩО ДАЛІ

HR відділи та департаменти цілком адаптувалися до нової реальності. Так, рекрутинг, співбесіди, прийом на роботу переходять в онлайн.

Також фахівці зазначають, що їх задовольняють наявні онлайн-інструменти для відповіді на карантинні виклики – дистанційний рекрутинг і проведення співбесід. Відповідність вимогам зазначили 48,5% респондентів. Ще 29,4% відповіли, що не працюють віддалено.

Втім виникають проблеми з кадровим адмініструванням, оцінкою переглядів умов роботи, мотивацією та розвитком культури.

Саме тому для більш ефективної організації дистанційної роботи потрібні спеціалізовані інструменти.

Компанія AGELESS представляє на ринку України нове рішення SAP Fieldglass, яке дає змогу ефективно винаймати віддалених працівників і керувати їхньою роботою, залученістю до компанії та відслідковувати результати.

SAP Fieldglass інтегрується до ERP. Це спрощує фінансове адміністрування та розрахунки з працівниками альтернативної та неповної зайнятості, фрілансерами, командами виконавців.

Пропонуємо долучитися за нашою допомогою до компаній, які вже успішно та раціонально налагоджують віддалену співпрацю та залучають потужні кадри з використанням інноваційних рішень SAP.