Не зволікайте з інноваціями: 5 причин, чому варто почати міграцію на SAP S4/HANA вже зараз

УСТИМЕНКО ОЛЕГ
Архітектор рішень SAP
o.ustimenko@ageless.com.ua

Підтримка ERP-системи SAP ECC 6.0 триватиме до 2027 року. Чи означає це, що можна спокійно чекати ще п’ять-шість років, не поспішаючи переходити на систему нового покоління – SAP S4/HANA? Адже міграція на нову версію – це складно і дорого, чи не так?

Відповідь на обидва питання однозначна – ні. Варто почати перехід на SAP S4/HANA вже зараз, тим більше, що SAP SE пропонує низку інструментів, щоб максимально спросити міграцію.

Blog_S4 Movement 02

 

ЧОМУ ВАРТО ПОЧИНАТИ МІГРАЦІЮ НА SAP S/4HANA ВЖЕ СЬОГОДНІ

1. Скористайтеся з переваг інноваційної системи вже зараз

По-перше: відкладаючи міграцію на новітню інтелектуальну ERP-систему, ви відкладаєте і можливість стрімкого розвитку вашого бізнесу. SAP S/4HANA – це і автоматизація бізнес-процесів, і спрощення ІТ-ландшафту вашого підприємства, і аналітика в реальному часі. Навіщо відмовлятися від цих інновацій? Адже завдяки впровадженню SAP S/4HANA можна заощадити кошти, підвищити продуктивність роботи підприємства і приймати далекоглядні управлінські рішення на основі об’єктивної аналітики.

2. Зміцніть свою позицію на ринку

Подумайте: в той час, як ви зволікаєте з переходом на SAP S/4HANA, ваші конкуренти вже впроваджують цю інноваційну систему і здобувають перевагу над вами.

Тому будьте першим. Завдяки SAP S/4HANA ваш бізнес зможе оперативно реагувати на будь-які зміни попиту і пропозиції, забезпечити найвищу якість продукції та максимально використати креативний потенціал співробітників – а отже, впевнено вигравати в конкурентній боротьбі. 

3. Довірте трансформацію свого бізнесу найкращим спеціалістам

Хвиля переходу на SAP S/4HANA котиться світом уже кілька років. Новою ERP-системою користуються вже більше 8700 клієнтів, і щодалі до них долучаються ще сотні підприємств.

Це означає, що партнери SAP SE втілюють у життя все більше і більше проєктів, а навантаження на консультантів зростає практично щомісяця. Експерти прогнозують: в найближчому майбутньому може дійти до дефіциту спеціалістів з впровадження SAP S/4HANA і, відповідно, до зростання цін на їхні послуги.

Тому чим раніше ви почнете міграцію на нову ERP, тим легше буде знайти висококласних консультантів, які ретельно вивчать особливості вашого бізнесу і впевнено проведуть його шляхом цифрової трансформації. 

4. Пам’ятайте, що міграція – це справа не одного дня

Перехід на нову версію ERP-системи потребує часу – від кількох місяців до кількох років у залежності від розміру підприємства і складності проєкту. Якщо почати міграцію в останній момент, ви просто можете не встигнути перейти на SAP S/4HANA перед припиненням підтримки SAP ECC 6.0.

Якщо ж ви почнете міграцію вже зараз, у вас і у вибраного вами партнера SAP буде значний запас часу, щоб ґрунтовно проаналізувати потреби вашого підприємства і без поспіху впровадити оптимальне рішення.

5. Зволікання тільки ускладнить міграцію

Чим довше ви працюєте з SAP ECC 6.0, тим більше система “обростає” нестандартними додатками і розв’язаннями. Це може значно ускладнити міграцію на SAP S/4HANA.

Тому більш раціональним є проведення міграції вже зараз і подальша кастомізація вже нової системи. Більше того, ймовірніше за все, що функціональність, яку ви хочете розробляти власноруч у вашій старій системі, вже реалізована з урахуванням світового досвіду в новій ERP – SAP S/4HANA.

 

ЯК ПОЧАТИ ПЕРЕХІД НА SAP S/4HANA

Міграція на SAP S/4HANA – це багатокроковий процес: розбудова дорожньої карти, розробка нового ІТ-ландшафту, впровадження (або конверсія) ERP-системи, навчання користувачів… Щоб вона відбулася в оптимальний спосіб, варто залучити досвідчених консультантів.

Компанія AGELESS впроваджує і підтримує рішення SAP з 2006 року. За цей час ми здобули статус Платинового партнера SAP і стали членом міжнародного альянсу United VARs. Наші консультанти мають досвід виконання складних і нестандартних проєктів як в Україні, так і за кордоном.

Ближче познайомитися з експертами AGELESS та нашим підходом до міграції можна вже зараз. Ми ретельно дослідили тему переходу на SAP S/4HANA та провели ряд вебінарів:

Сьогодні, якщо питання переходу на SAP S/4 HANA актуальне для вашої компанії, ви можете зробити запит на презентацію по кожній з тем вебінару, описаних вище. Якщо є додаткові запитання, пишіть на пошту info@ageless.com.ua або в чат на сайті. Ми з радістю допоможемо вам більш глибоко розібратися в темі.

Не варто чекати до 2027 року, щоб впровадити на своєму підприємстві кращі світові стандарти управління бізнесом і нові інтелектуальні технології.

Міграція на SAP S/4HANA – це ключ до динамічного зростання бізнесу та успішного реагування на виклики ринку. А завдяки експертизі наших консультантів “переїзд” на нову систему буде максимально комфортним.