Нова SAP Business One V10.0 вже доступна для «перших ластівок»

ТІТАРЕНКО АННА
Керівник напрямків SAP Business One, SAP CX, SAP Ariba
a.titarenko@ageless.com.ua

SAP Business One V.10.0 — новий масштабний реліз ERP системи від німецької компанії SAP SE для малого, середнього, а інколи й великого бізнесу.

SAP SE — один із найбільших гравців у світі на ринку програмних продуктів для управління підприємством. Компанія успішно автоматизує бізнес з 1972 року та щорічно розширює портфель продуктів через найкращі інноваційні рішення та використання сучасних технологій.

НОВА ВЕРСІЯ СИСТЕМИ ВТІЛЮЄ ІДЕЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПІДПРИЄМТСВА, ЯКІ БАЗУЮТЬСЯ НА КЛЮЧОВИХ ЗАПИТАХ БІЗНЕСУ!

 

  • «Все для користувача». Рішення розроблено так, щоби користувач міг працювати з ним так само легко, як і з будь-яким іншим програмним застосунком, який використовує в повсякденному житті.
  • Потужна платформа. Гарантія того, що система відкрита для інтеграцій. Платформа дає змогу використовувати максимум потенціалу завдяки коректній роботі зі сторонніми програмними продуктами. Наприклад, SAP Business One інтегрують з e-commerce системами, іншими платформами, які містять великі масиви даних, зі складським і виробничим обладнанням тощо.
  • Вбудовані інтеграційні сценарії (Integration Hub). Є прості у впровадженні рішення від вендора, кількість яких постійно збільшується. Вони орієнтовані на спрощення налаштування системи та процесів інтеграції.
  • Хмарність. Забезпечення безперебійної роботи завдяки розподіленню клієнтської та серверної частин.
  • Інтелектуальність. Вбудований штучний інтелект, машинне навчання, просунуті інструменти аналітики й безліч інших, цінних для бізнесу інструментів.

 

Версія 10.0 містить чималі удосконалення у всіх блоках. Ключові параметри поліпшень:

  1. Новий Web-клієнт дає змогу здобути кращий користувацький досвід і працювати з будь-якого пристрою. Інтерфейс Web-клієнта SAP Business One створений на базі технології SAP Fiori, завдання якого — зробити процеси створення та перегляду документів, аналітичних таблиць та звітів максимально простими. Web-клієнт і додаток користувача, призначений для управління запасами, роботою з партнерами, має великий обсяг функціональності, гнучкості налаштувань у розрізі персоналізації та юзабіліті.
  2. Покращена сумісність з Office 365 з готовим інтеграційним сценарієм, доступним на Integration Hub, про що йдеться вище. Крім того, завдяки вбудованому Integration Framework (B1if) доступні також готові інтеграційні сценарії для Magento, SalesForce, MailChimp і багатьох інших рішень, кількість яких компанія SAP регулярно поповнює.
  3. Доступний заздалегідь налаштований сценарій для Intercompany-інтеграції — холдингової структури системи, яка дає змогу значно скоротити обсяг ручної роботи співробітників із введення даних, їхнього групування, зіставлення та аналізу.

 

А тепер про «перших ластівок». Для клієнтів, які готові використовувати нову версію, вендор пропонує комплекс особливої підтримки та супроводу!

Крім експертизи партнера з впровадження, замовник здобуває підтримку та пильне спостереження SAP за коректністю впровадження та оптимізації системи під завдання користувача. Також клієнт має змогу запропонувати участь у тестуванні системи перед переведенням її в продуктивний режим.

 

Ви готові стати власником провідного рішення для управління бізнесом?

Щоб дізнатися більше інформації про SAP Business One для вашої компанії, контактуйте за телефоном +38 (044) 239 57 32 або пишіть на електронну адресу a.titarenko@ageless.com.ua

До зустрічі!