SAP Business One. Про що найчастіше запитують клієнти

ЧИМ SAP BUSINESS ONE ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД АНАЛОГІВ?

Ви розумієте, що вам потрібна система управління бізнесом. Але як обрати найкращу, на які характеристики та функціонал звернути увагу? Адже вартість проєкту зазвичай істотно не відрізняється.

Ми пропонуємо звернути увагу на деякі характеристики, над якими важливо подумати при виборі системи або запитати у менеджерів продуктів.

Розглянемо?

 

НАВІЩО МЕНІ SAP BUSINESS ONE?

Щодня дрібні процеси у працівників компанії забирають багато часу. Іноді це негативно позначається на ефективності роботи всього підприємства.

Дзвінки, листування, робота в різних програмах розтягують терміни обробки замовлень, уповільнюють темпи виробництва або виконання плану продажів. Вплинути на пришвидшення дій можна завдяки автоматизації частини ручних процесів за допомогою сучасних програмних рішень.

Для вирішення таких завдань ми радимо обрати саме SAP Business One. Це транзакційна система, яка об’єднує людей та процеси в єдиному інформаційному просторі.

 

ЧОМУ ВАРТО ЗАМИСЛИТИСЯ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ SAP BUSINESS ONE?

Ми знаємо, як важко обрати систему управління бізнесом. Адже потрібно:

  • щоб всі бізнес-процеси були стандартизовані та знаходились в одній програмі;
  • отримувати актуальну інформацію кожен день і бути в курсі поточного стану бізнесу;
  • щоб співробітники працювали швидше та ефективніше.

Тож, які запитання має задати собі власник бізнесу, щоб вибрати правильне рішення для розвитку свого бізнесу?

 

СКІЛЬКИ КОШТУЄ SAP BUSINESS ONE?

Як і у будь-якого складного продукта, ціноутворення SAP Business One складається з декількох частин:

  •  програмного забезпечення;
  • послуг з впровадження системи;
  • ліцензійної підтримки.
Кожна складова індивідуальна і залежить від різних факторів, оскільки кожен бізнес — самобутній. Давайте подивимось детальніше, як формується вартість рішення SAP Business One.

 

У МЕНЕ СКЛАДНІ ПРОЦЕСИ В КОМПАНІЇ. ЯК ЇХ РЕАЛІЗУВАТИ В SAP BUSINESS ONE?

Як бути на крок попереду від конкурентів? Як обрати систему управління, яка б усі ваші процеси, навіть специфічні, змогла автоматизувати ідеально?

Ми знаємо, як за допомогою рішення SAP Business One автоматизувати бізнес-процеси будь-якої складності.
Сучасний набір інструментів гнучко адаптує рішення до нових завдань бізнесу, що є вагомою перевагою системи.

 

ЧИ ПІДІЙДЕ МЕНІ SAP BUSINESS ONE?

В певний період компанія досягає рівня, коли потрібно приймати рішення – або залишатися на місці, або вносити зміни для зростання та досягнення більшої результативності .

Не завжди бажання та готовність керівництва до змін співпадають з потребами росту самого бізнесу. Але, якщо за мету поставлено вихід на новий, якісний рівень роботи, вищий рівень доходу, потрібно автоматизовувати бізнес-процеси, підключаючи інтелектуальні системи, такі як SAP Business One.

 

ХТО З МОЄЇ ГАЛУЗІ ВИКОРИСТОВУЄ СИСТЕМУ SAP BUSINESS ONE?

Клієнтів SAP Business One, які стрімко зростають та виходять на нові рівні розвитку, більше 70 тисяч у світі. Бути першим та досягати вершин — важко. Проте, бути попереду конкурентів, погодьтеся, дуже важливо.

Ми впевнені, що SAP Business One та бажання розвиватись стануть потужним двигуном вашого бізнесу.
Ви готові посилити свій бізнес  — звертайтеся до прогресивних рішень!

 

ЩО МЕНІ ДАСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ SAP BUSINESS ONE?

Стабільний бізнес – це добре. Але, як казав Стів Джобс: «Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого».

Часи змінюються. Щоб бути успішним, бізнес потребує швидких трансформацій, розвитку й оперативного реагування на зовнішні умови ринку. Ми знаємо, як важливо отримувати актуальну інформацію про стан бізнесу, щоб прогнозувати наступні кроки та бути попереду конкурентів.

Саме тому для активно зростаючих підприємств пропонуємо рішення, яке відповідає потребам бізнесу – SAP Business One. За допомогою кастомних налаштувань система стає надійним помічником не тільки керівнику, але й усім працівникам компанії.

Якщо у Вас залишились запитання, просимо надсилати їх формою нижче або звернутись до нас через чат-бот, що знаходиться у правому нижньому куті.