SAP Business One Tips: Попередження про бізнес-події

ХАРЕЧКО АНАТОЛІЙ
Керівник проектів. Архітектор ERP проектів.
a.kharechko@ageless.com.ua

SAP Business One – це система управління бізнесом, створена для оптимізації роботи малих та середніх підприємств. Усі бізнес-процеси – від виробництва до продажів – об’єднані в єдиний цифровий простір, що уможливлює оптимізацію процесів, прозоре управління фінансами та оперативний доступ до даних, потрібних для прийняття управлінських рішень.

До вашої уваги пропонуємо фішки системи SAP Business One. З ними будь-які нестандартні виклики ринку або ж форс-мажорні обставини не зможуть похитнути вашого чіткого плану.

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО БІЗНЕС-ПОДІЇ

Blog_Fishky B1_4.1

Щодня ми маємо велику кількість завдань та важливих справ. Кожному хочеться бути впевненим, що жоден факт чи бізнес-подія робочого процесу не пройде повз нас. З іншого боку, з кожним днем нам доводиться брати під контроль усе більше й більше подій різного рівня важливості: і для нас, і для всього підприємства.

Комусь важливо знати, що рівень страхового запасу товарів завжди відповідає потребам клієнтів і всі вони будуть задоволені. Хтось переймається іміджем компанії і хоче бути впевненим, що всі договірні зобов’язання виконуються в визначеному обсязі і в визначений термін. Ще хтось хоче контролювати, чи дії його підлеглих не шкодять компанії.

Дуже важко тримати цю інформацію у себе в голові і слідкувати, щоб вона була актуальною. Щоб допомогти нам сконцентруватися на головному і не відволікатися на сторонні процеси, створена функція Попереджень.

Blog_Fishky B1_4_Alarm_

Вбудована в систему функція Попереджень дозволяє вам отримувати повідомлення про події, які вас цікавлять, і за потреби – відразу ж реагувати на них. Якщо ви як користувач потребуєте попередження про якісь особливі події, функцію Попереджень можна налаштувати на будь-які події чи умови.

Отримувати інформацію ви можете всередині застосунку на робочий стіл, електронною поштою, у вигляді SMS або факсом.

Таким чином ніщо не залишиться непоміченим і все буде під вашим контролем.

Blog_Fishky B1_4_Alarm_1

 

Які додаткові можливості системи можна застосовувати для галузі виробництва, можна дізнатися на нашому вебінарі, який відбудеться вже зовсім скоро – 02 листопада о 15:00.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР 02.11.2021

Управління виробництвом для СМБ в галузевому рішенні від SAP – Beas Manufacturing