SAP Business One Tips: Прив’язка документів до етапів проєкту

ХАРЕЧКО АНАТОЛІЙ
Керівник проектів. Архітектор ERP проектів.
a.kharechko@ageless.com.ua

Blog_B1 tips_docs_1

Усі проєкти мають певну тривалість у часі, пов’язані з людським фактором і потребують документів для контролю їх виконання – а з цим завжди пов’язаний ризик щось не врахувати, забути або загубити, а потім витрачати час на пошуки. Тим більше, що часто з фінансовими, маркетинговими або складськими документами працюють люди, які не мають безпосереднього відношення до конкретного проєкту.

Функція прив’язки документів до відповідних етапів проєкту дає нам чудову можливість контролювати цей ризик.

Blog_B1 tips_docs_3

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Кожна дія або документ, який ми створюємо в системі, передбачає, що ми працюємо в рамках тих чи інших аналітик витрат чи доходів. Фінансовий проєкт – одна з таких аналітик. Тому, коли створюється, наприклад, рахунок на оплату або видаткова накладна, система може вимагати від користувача код аналітики проєкту. Потім, коли ви як керівник проєкту відкриваєте свій проєкт, система сигналізує, що в його рамках було створено новий документ. Якщо цей документ не був автоматично прив’язаний до якогось з етапів проєкту, ви зможете або зробити цю прив’язку, або відхилити документ як такий, який не має відношення до проєкту.

У будь-якому разі процес формування документів проєкту залишається під вашим суворим контролем.

Blog_B1 tips_docs

Про інші переваги системи SAP Business One, які значно спрощують роботу користувачів та збільшують ефективність роботи компанії, читайте на сторінці Чому система SAP Business One така зручна: фішки для користувачів