SAP Business One Tips: Текстові поля специфікації

ХАРЕЧКО АНАТОЛІЙ
Керівник проектів. Архітектор ERP проектів.
a.kharechko@ageless.com.ua

Blog_B1 tips_text fields_3

В SAP Business One є проста, але цікава опція, яка дозволяє залишати інформацію або попередження користувачам саме в тому місці, де вони потрібні, або де стосовно їх слід приділити максимум уваги задля уникнення помилки.

Текстові типи рядків у виробничих специфікаціях – яскрава ілюстрація застосування такої можливості. Ви можете залишати свої коментарі або рекомендації безпосередньо в тому місці, де це важливо.

Blog_B1 tips_text fields_2

Наприклад, можна попередити співробітника, який виконує виробничу операцію, про те, що напівфабрикат краще не ставити вертикально, або оператора фарбувальної машини, що не можна тулити пофарбовані деталі одна до одної, або ж що при отриманні фарби зі складу потрібно звернути увагу на термін її придатності й стан упаковки.

Такі, на перший погляд, несуттєві підказки в слушний момент у потрібному місці можуть бути дуже корисними, а також заощадять час та матеріали, зменшать кількість бракованої продукції.

Blog_B1 tips_text fields_4.1

Про інші переваги системи SAP Business One, які значно спрощують роботу користувачів та збільшують ефективність роботи компанії, читайте на сторінці Чому система SAP Business One така зручна: фішки для користувачів