SAP Business One Tips: Типи маркетингових рядків документів

ХАРЕЧКО АНАТОЛІЙ
Керівник проектів. Архітектор ERP проектів.
a.kharechko@ageless.com.ua

Blog_Fishky B1_3.1

Часто буває, що в процесі формування рядків документів (наприклад, комерційної пропозиції для клієнта або замовлення на продаж для постачальника) необхідно виділити інформацію, яка безпосередньо стосується даного документу, але не повинна впливати на його суму і специфікацію.

Скажімо, для клієнта вам потрібно вказати в рядках замовлення на продаж, що дана позиція відноситься до лімітованої партії постачання і потребує особливого способу транспортування.

З іншого боку, клієнт попросив вас згрупувати товар за типами і представити в пропозиції вартість товарів кожного типу, щоб структура ціни була для нього більш прозорою. Більш того, він хотів би мати можливість вибору альтернативного товару, коли приймає рішення щодо даного замовлення.

Blog_Fishky B1_3

Усі ці умови ви можете виконати одним кліком у рядках одного документу, використовуючи різні типи рядків:

  • Текстовий рядок – для впровадження будь-яких текстових коментарів щодо одного або кількох рядків. Зверніть увагу, що ця можливість особливо корисна, наприклад, коли постачальникові потрібно видати спеціальні інструкції щодо виробництва, обробки або відвантаження товарів.
  • Рядок проміжного підсумку дозволяє групувати вартість рядків товарних позицій документу, об’єднаних за будь-якими ознаками, яких потребує ваш бізнес-партнер.
  • Альтернативний товар не враховується при розрахунку суми документу, але автоматично підставляється до специфікації, щоб надати бізнес-партнеру інформацію про можливість альтернативного вибору.

Використання різних типів рядків у маркетингових документах дозволить значно розширити і структурувати інформацію про рядки пропозиції або замовлення. Завдяки цьому вашим бізнес-партнерам буде зручніше працювати з документами.

Blog_Fishky B1_3.3

Про інші переваги системи SAP Business One, які значно спрощують роботу користувачів та збільшують ефективність роботи компанії, читайте на сторінці Чому система SAP Business One така зручна: фішки для користувачів