5 безкоштовних вебінарів від SAP – Procurement makes it possible

Поспішаємо анонсувати SAP Live Webinar Series 2021.

16 квітня розпочинається цикл вебінарів «Із закупівлями можливо все». Заплановано 5 зустрічей з провідними експертами SAP та представниками компаній UNIQA, Novartis, KMG Rompetrol та Swarovski, які поділяться досвідом та представлять свої практичні кейси.

Широка тема об’єднує перелік важливих питань для бізнесу:

  • Управління закупівлями
  • Контракт менеджмент і цифровий підпис
  • Закупівлі аутсорсингових послуг і найм позаштатного персоналу
  • Управління ланцюгом постачань із точки зору стратегії бізнесу
  • Ефективність закупівель з SAP Ariba Guided Buying
  • Контроль роботи ланцюга постачань в режимі реального часу

До участі запрошуються ті, хто цікавиться рішеннями SAP Ariba та SAP Fieldglass, а також: фахівці напрямку закупівель (CPO), професіонали з ланцюжків постачання (Supply Chain), керівники та менеджери з виробництва та відділу планування, CIO, фінансові директори (CFO), головні бухгалтери, власники бізнесу, керівники з управління персоналом, HR, спеціалісти з найму персоналу та менеджери з адміністративної діяльності, керівники департаментів, які тісно взаємодіють з відділами закупівель та ланцюгом постачання.

 

Events_Web 1_Procurement

Будьте більш гнучкими, використовуючи цифровий підпис. Кейс компанії UNIQA

10:00 за центральноєвропейським літнім часом. Тривалість – 1 година.

Ви шукаєте рішення, з яким виконання контрактів стане швидшим, простішим та безпечнішим?

На вебінарі ви дізнаєтеся, як можна зручно обробляти договори за допомогою електронних підписів та економити гроші, зменшуючи ризики. Компанія UNIQA розповість, як завдяки впровадженню SAP Signature Management вдалося спростити складні ручні процеси, збільшити продуктивність і зменшити витрати.

 

 

Events_Web 2_Procurement

Як ідеально координувати свою зовнішню робочу силу – найкращі практики від Novartis

10:00 за центральноєвропейським літнім часом. Тривалість – 1 година.

Цей рік змінив звичний стан речей у напрямку найму працівників. Все більшим попитом користуються аутсорсингові послуги та тимчасове залучення позашатного персоналу.

На вебінарі ви познайомитеся з Ерікою Т’єр із Novartis. Дізнаєтеся, як з SAP Fieldglass залучати персонал з усього світу і мати можливість обирати постачальника послуг за ознакою “ціна-якість”, отримуючи гарний результат та повний контроль виконання робіт. Та як використовувати зовнішні ресурси для отримання конкурентних бізнес-переваг.

 

 

Events_Web 3_Procurement

Як досягти ефективності у стратегічному постачанні. Кейс KMG Rompetrol

10:00 за центральноєвропейським літнім часом. Тривалість – 1 година.

На цьому вебінарі експерти поділяться досвідом, як можна керувати всіма процесами постачання та укладання контрактів на будь-які види витрат. До того ж мати всі процеси в одному місці.

З досвіду компанії KMG Rompetrol ви дізнаєтеся, як діяти стратегічно: знаходити нових постачальників, вести з ними роботу, укладати договори в електронному вигляді через  найбільшу в світі мережу B2B – SAP Ariba. І як підвищити прозорість своїх контрактів та робочих процесів.

 

 

Events_Web 4_Procurement

Кейс Swarovski. Як користувачі дотримуються правильної політики щодо закупівель потрібних товарів та послуг

10:00 за центральноєвропейським літнім часом. Тривалість – 1 година.

Часто створення заявки на закупівлю може бути складним завданням. Правильно купувати потрібні товари в системі допомагає SAP Ariba Guided Buying.

Даніела Візер зі Swarovski приєднається, щоб розповісти про рішення SAP Ariba та ключові факти проекту Source-to-Pay. Вона здійснить огляд дорожньої карти проекту, включаючи глобальне розповсюдження Ariba Guided Buying, розкаже про набутий досвід, а також ключові переваги для бізнесу.

 

 

Events_Web 5_Procurement

Контролюйте важливі моменти, що тривають впродовж усього процесу витрат

10:00 за центральноєвропейським літнім часом. Тривалість – 1 година.

Аби ви могли вчасно вжити заходів для поліпшення бізнес-процесів, SAP Supplier Experience в режимі реального часу інформує про важливі сигнали  від постачальників по всьому ланцюжку поставок.

На цьому вебінарі ви почуєте, як забезпечити безперервність процесів компанії, зменшити експлуатаційні витрати, розширити співпрацю з важливими постачальниками шляхом персоналізованої взаємодії для досягнення цілей сталого розвитку вашої.

Участь у вебінарах безкоштовна. Мова вебінару: English

Для реєстрації у вебінарі перейдіть за посиланням. 

Або заповніть форму і ми надішлемо вам деталі щодо реєстрації.