Кар’єра в AGELESS

ХТО МИ І ЩО ТАКЕ КОНСАЛТИНГ В IT

AGELESS є консалтинговою компанією, яка з 2006 року надихає своїх клієнтів на прийняття стратегічних, іноді революційних рішень для оптимізації бізнес-процесів, підвищення прозорості та фінансового оздоровлення бізнесу.

Іншими словами: ми розвиваємо бізнес наших клієнтів. Для цього ми впроваджуємо і підтримуємо ІТ-рішення від німецької компанії SAP, одного зі світових лідерів у галузі рішень для управління підприємством. Серед наших клієнтів – як українські відділення міжнародних компаній, так і питомо український бізнес.

Наша головна цінність – це наші консультанти, які уважно вивчають кожний клієнтський кейс, пропонують оптимальні рішення і супроводжують весь процес їх реалізації.

Консультант SAP – це одна з найцікавіших і найпрестижніших професій в IT-консалтингу.  Він працює в різноманітних проектах, глибоко занурюється в специфіку кожної компанії і пропонує рішення, які ідеально пасують до потреб клієнта та сприяють досягненню його бізнес-цілей.

Career_01

 

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В AGELESS

Ідея нашого бізнесу в тому, що ми об’єднуємо ініціативних людей, які прагнуть самовдосконалюватися, брати участь у цікавих проектах та сприяти розвитку компаній за допомогою рішень SAP.

Хто ми як роботодавець:

Англійською AGELESS означає «непідвладний віку», і це не випадкова назва. Наша команда об’єднує як досвідчених фахівців з досвідом понад 15 років, так і молодих консультантів. Ми створили дружню атмосферу довіри та передачі досвіду, де досвідчені професіонали діляться знаннями з новачками, а новачки приносять нові ідеї та рішення, що сприяє руху вперед.

Ми зацікавлені в залученні як висококваліфікованих професіоналів, так і молодих фахівців без досвіду роботи, які можуть знайти своє покликання і реалізувати себе в одній з найбільш перспективних професій у сфері ІТ-консалтингу. Професія консультанта SAP відкриває можливість працювати з клієнтами та бізнесом у будь-якій країні світу.

Завдяки глибокій експертизі AGELESS у наших консультантів є можливість працювати в різних галузях бізнесу, занурюватися у деталі специфіки клієнтів та постійно розвиватися.

Кого ми шукаємо:

Якщо ви швидко вчитеся новому, любите аналізувати і розбиратися в деталях, прагнете доводити справи до кінця, вмієте спілкуватися у стилі win-win і знаєте англійську на рівні В2 або вище – ви наш ідеальний кандидат!

Що ми пропонуємо:

  • Фінансову винагороду, яка зростатиме пропорційно отриманим навичкам та знанням.
  • Бенефіти: медичне страхування, корпоративний мобільний зв’язок, віддалений формат роботи (або робота на стороні клієнта), оплату таксі.
  • Професійний розвиток: Сертифікації з SAP за рахунок компанії, індивідуальний план навчання та професійного розвитку для кожного співробітника.
  • Участь у проектах мрії: отримайте унікальний досвід на реальних кейсах і цікавих інноваційних проектах українських та міжнародних лідерів галузі, які є зразками роботи з рішеннями SAP як в Україні так і на міжнародному рівні.
  • Підтримку команди і керівника: наша корпоративна культура базується на довірі, співпраці і взаємоповазі, а більш досвідчені колеги будуть завжди раді поділитися з вами своїми знаннями і досвідом.
  • Побудову кар’єри: з нами ви можете зростати від новачка до експерта – від рівня стажер К0 до рівня керівника проектів К4-К5 чи вище!

 

ЧОМУ БУТИ ЧАСТИНОЮ AGELESS – ЦЕ КРУТО!