12 років AGELESS. Ще більше досвіду та нових досягнень

У 2018 році AGELESS виповнилося 12 років. За цей період компанія досягла високого професійного рівня в галузі IT, вкотре утвердилася в ролі надійного партнера напрямку впровадження інноваційних програмних рішень на базі продуктів SAP.

Всесвітньовідома компанія SAP SE посідає почесне місце серед розробників програмного забезпечення для бізнесу. Науково-дослідні центри SAP Labs працюють над удосконаленням продуктів корпорації та розробкою нових технологій, які змінюватимуть бізнес та взаємодію людей у цифровому просторі.

У AGELESS, офіційного партнера SAP SE в Україні, цього року відбувся ряд визначних подій.

Вхід до європейської групи SAP

В 2018 році українське представництво SAP приєднали до групи Central and Eastern Europe, що значно розширює можливості українських партнерів в напрямку залучення провідних експертів та референційних клієнтів з Європи. Тепер найсвіжіші технології та інноваційні рішення для розвитку бізнесу стануть більш доступними для українського IT-ринку.

SAP Gold Partner

2 квітня 2018 компанія AGELESS отримала статус золотого партнера. Цей статус підтверджує високі компетенції компанії в галузі впровадження передових рішень SAP для бізнесу.

SAP Partner Center of Expertise

Компанія AGELESS вкотре підтвердила свій статус партнера по підтримці клієнтів SAP і продовжила термін дії сертифікату PCoE на наступні 2 роки. Маючи власний Партнерський центр експертизи, AGELESS надає послуги SAP Enterprise Support і SAP Standard Support для 15 українських компаній.

SAP Business One

Виведення на ринок України нового рішення SAP для середнього та малого бізнесу SAP Business One. Для цього напрямку в AGELESS створили окремий підрозділ, співробітники пройшли навчання і сертифікацію.

У квітні компанія AGELESS взяла участь в SMB Innovation Summit 2018 (Барселона), а в травні виступила партнером сесії SMB NOW в масштабному заході для українського бізнесу SAP NOW.

Проекти SAP Business One

Зараз компанія AGELESS веде кілька значних проектів по SAP Business One. Ми спостерігаємо високий попит на це рішення в галузі дистрибуції і гуртової торгівлі, роздрібної торгівлі та виробництва товарів народного споживання.

Консультант ЄБРР

Нещодавно компанія стала консультантом Європейського банку реконструкції та розвитку. Програма ЄБРР з розвитку малого та середнього бізнесу України передбачає впровадження інноваційних рішень для бізнесу. Керівникам малих та середніх підприємств варто звернути увагу: з урахуванням гранту ЄБРР витрати замовника на впровадження SAP Business One можуть бути скорочені до 50%.

Інноваційні продукти лінійки SAP Customer Experience

Актуальним та важливим напрямком у бізнесі є цифровий маркетинг та взаємодія з клієнтами. В SAP для вирішення таких завдань як електронна комерція, управління маркетингом, управління продажами, клієнтський сервіс та GDPR виділено окрему групу продуктів. Тепер SAP Hybris – це SAP Customer Experience, який представлений у вигляді набору інноваційних рішень під назвою SAP C/4HANA.

Компанія AGELESS має ряд авторизацій по SAP Customer Experience та є одним із небагатьох партнерів SAP в Україні, що пропонує ринку рішення для цифрової комерції та маркетингу.

Збільшення потенціалу команди AGELESS

За рахунок розширення портфелю продуктів та сервісів компанія AGELESS у цьому році збільшила свій штат спеціалістів. Усі нові співробітники завдяки партнерській програмі SAP ParnerEdge проходять обов’язкове навчання в глобальній системі, щоби відповідати усім вимогам і стандартам статусу партнера SAP SE.

Розширення портфоліо AGELESS

Компанія AGELESS щороку збільшує кількість своїх клієнтів. Зараз їх вже більше 80-ти. Основні галузі, з якими працює компанія: дистрибуція та оптова торгівля, роздрібна торгівля, виробництво товарів народного споживання, фармацевтика і хімія, енергетика, важка промисловість, телекомунікації, банки, державний сектор, логістика.

Це проекти з упровадження та підтримки рішень SAP для українських підприємств та Roll-out проекти для міжнародних компаній в Україні.

Робота в міжнародних проектах

AGELESS тісно співпрацює з зарубіжними SAP партнерами. Висока кваліфікація фахівців компанії та багаторічний досвід роботи відповідає високим світовим стандартам. Завдяки цьому наші консультанти причетні до успішно реалізованих завдань по SAP для компаній, що знаходяться в Австрії, Бельгії, Великобританії, Німеччині, Данії, Ізраїлі, Індії, Італії, Ірландії, Литві, Молдові, Нідерландах, Румунії, Сінгапурі, Словаччині, США, Франції та Швейцарії.

Реалізація угоди по SAP HANA, що робить бізнес наших клієнтів потужнішим

З появою рішення SAP HANA мрії керівників утілюються в життя. Адже ця платформа поєднує функції обробки транзакційних даних та аналітики з технологіями обчислень в оперативній пам’яті. Технологія «In-Memory», що застосовується в даному програмно-апаратному комплексі, – це єдиний спосіб вирішення задачі обробки даних в реальному часі, який підтримує нові типи даних, наприклад, моніторинг соціальних мереж, а також автоматичне зчитування показань датчиків і лічильників через Інтернет.

Завдяки роботі AGELESS нова високопродуктивна платформа SAP HANA вже використовується деякими українськими компаніями. На таких проектах наші консультанти дуже тісно співпрацюють із внутрішньою командою клієнта. Роль партнера SAP тут неможливо переоцінити, адже від успіху реалізації проекту залежатиме діяльність компанії клієнта.

SAP Learning Hub – розширені можливості клієнтів SAP

Кількість компаній у світі, що використовують рішення SAP, щороку зростає. Компанія SAP SE орієнтована на те, щоб збільшувати кількість фахівців для роботи зі своїми рішеннями. Задля цього створено платформу SAP Learning Hub.

Компанія AGELESS пропонує своїм клієнтам нові можливості: використання он-лайн платформи для розвитку персоналу з доступом до будь-яких навчальних матеріалів SAP у режимі 24/7.

SAP Learning Hub має велику цінність як для наших існуючих клієнтів, що хочуть сертифікувати власну команду підтримки рішень або навчати роботі з системою нових користувачів, так і для нових клієнтів, які планують впроваджувати рішення SAP і готувати свою проектну команду до роботи з новою системою. SAP Learning Hub має потужну базу знань, яка оновлюється щотижня і включає в себе увесь спектр сервісу з навчання по SAP: підручники, електронні курси, віртуальні навчальні кімнати, тренінгові системи, живі вебінари з експертами, підготовку до сертифікації та спілкування з провідними фахівцями галузі.

Фахівці AGELESS завжди готові зорієнтувати, чим саме буде корисний SAP Learning Hub для керівників IT, керівників проектів SAP, бізнес-користувачів чи керівників HR.

До Нового 2019 Року залишаються лічені дні. Команда AGELESS пишається своїми досягненнями і здобутками цього року та сповнена надії, що у новому році їх буде ще більше!