14 років AGELESS та 7 найважливіших здобутків компанії

У серпні 2020 року AGELESS виповнюється 14 років. За цей час компанія досягла високого професійного рівня в галузі IT, здобула визнання з боку клієнтів і партнерів.

AGELESS завдяки високій кваліфікації, потужному потенціалу та постійним удосконаленням стала єдиним партнером в Україні, який досягнув рівня повноправного члена міжнародної асоціації United VARs.

ПІДСУМКИ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Ми виділили 7 головних здобутків компанії, за якими роки напруженої роботи, системного підвищення рівня експертизи та сервісів для клієнтів.

1. Розширення портфоліо AGELESS

Постійно працюємо над розширенням продуктового портфелю компанії та фокусуємося на інноваційних продуктах та рішеннях від вендора SAP. В рамках участі у програмі SAP Cloud Focus Partner виводимо на ринок України нові хмарні рішення.

Щороку збільшуємо кількість клієнтів. Завдяки потужній команді та злагодженій праці реалізували понад 120 проектів для більш ніж 80 компаній. Провідні галузі, з якими працює AGELESS: дистрибуція, оптова та роздрібна торгівля, виробництво товарів повсякденного споживання, фармацевтика та хімія, енергетика, важка промисловість, банки, логістика тощо. Пишаємося останнім із наших проектів, де реалізували повний цикл впровадження SAP S/4HANA for Retail та SAP CAR. Це перший в Україні завершений проект впровадження SAP S/4HANA для галузі retail.

2. Розвиток напрямку SAP Business One

Впровадження сучасних IT-рішень для середнього та малого бізнесу в Україні – новий виклик сьогодення. SAP Business One – це ERP-система, яка задовольняє широке коло споживачів.

Платформа є основою для великої кількості перевірених у міжнародній спільноті галузевих рішень. В Україні високим є попит на цю систему в галузі дистрибуції, гуртової та роздрібної торгівлі, а також дискретного виробництва.

У 2019 році компанія AGELESS здобула нагороду за активну позицію щодо впровадження SAP Business One в Україні під час SMB Innovation Summit 2019.

3. Консультант ЄБРР

Ми є консультантом Європейського банку реконструкції та розвитку. Програма ЄБРР з розвитку малого та середнього бізнесу України передбачає залучення інвестицій для реалізації проектів із впровадження ERP.

Наші консультанти допомагають обрати продукт або рішення SAP, яке відповідатиме потребам компанії клієнта, а також сприятиме швидкій окупності вкладених інвестицій та стрімкому розвитку.

4. SAP Partner Center of Expertise

Вкотре підтвердили статус партнера з підтримки клієнтів SAP і продовжили термін дії сертифікату PCoE на наступні 2 роки. Маючи власний Партнерський центр експертизи, AGELESS надає своїм клієнтам 1 і 2 рівень підтримки. З таким підходом наш клієнт знає, що його бізнес-завдання будуть вирішені вчасно.

За роки діяльності послугами ліцензійної та консалтингової підтримки скористалися понад 30 українських та міжнародних компаній.

5. Робота в міжнародних проектах 

AGELESS тісно співпрацює з міжнародними SAP партнерами та клієнтами SAP. Висока кваліфікація фахівців компанії та багаторічний досвід роботи відповідає світовим стандартам.

Наші консультанти причетні до успішно реалізованих завдань в напрямку налаштування та консалтингової підтримки рішень SAP для компаній, що розташовані в Європі, Азії, США.

6. Членство в United VARs

Вступ до міжнародного альянсу, що поєднує 50 провідних партнерів з 80 країн світу, відкрив двері до нового рівня – SAP Platinum Partner. Це є найвищим статусом серед партнерів SAP. Міжнародна співдружність відкриває широкі можливості як для компаній-партнерів, так і для клієнтів, які використовують рішення.

Тепер AGELESS може залучати провідних закордонних експертів для участі в локальних проектах, надавати клієнтам більше інноваційних розробок та рішень, ще більш активно працювати на міжнародному ринку.

7. «Випускники» школи AGELESS

Дуже відповідальна місія, яку ми несемо упродовж багатьох років, – насичення ринку фахівцями у напрямку SAP-консалтингу. За роки роботи AGELESS простажували понад 50 кандидатів-консультантів SAP.

Щоліта набираємо на стажування випускників ВНЗ та кваліфікованих фахівців, які хочуть освоїти царину SAP. Тісно співпрацюємо з навчальними закладами за програмою SAP University Alliances.

Процес навчання та відбору триває кілька місяців. Врешті з нашої, так би мовити, «школи» виходять кваліфіковані SAP-консультанти. Ми їх залучаємо до роботи у проектах, згодом зі стажерів виростають професійні бізнес-менеджери високого рівня.

AGELESS планує подальший планомірний розвиток та активно допомагає українському бізнесу автоматизувати процеси управління підприємством та впроваджувати ERP.

СУЧАСНОМУ БІЗНЕСУ – ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ

Ми вбачаємо частиною своєї місії допомагати українському бізнесу осучаснюватися та впроваджувати рішення SAP, які дають змогу підвищити ефективність усіх процесів на підприємстві.

Працюємо з лінійками продуктів:

  • ERP – SAP S/4HANA та SAP Business One;
  • Хмарні сервіси – SAP Ariba, SAP Fieldglass, SAP C/4HANA, SAP Learning Hub тощо.

Компанія також надає ліцензійну та консалтингову підтримку рішень SAP та виконує Roll-out проекти для міжнародних клієнтів.

У 2020 році проводимо серію вебінарів. Наші спікери та експерти розповідають про можливості, які надає впровадження рішень SAP. Для отримання презентацій завітайте до розділу Заходи та залиште заявку на сторінці цікавого вам вебінару.