15 років AGELESS: півтора десятиліття успішного розвитку

ЧАС ІДЕ, А МИ РОЗВИВАЄМОСЯ

У серпні 2021 року компанії AGELESS виповнюється 15 років.

News_AGELESS 15 years_

Наша історія почалася в 2006 році, коли українських клієнтів SAP можна було перерахувати на пальцях однієї руки. За 15 років ми реалізували велику кількість успішних проєктів для більш ніж 90 українських та міжнародних компаній, здобули статус SAP Platinum Partner та стали членом міжнародного альянсу United VARs. До того ж AGELESS – ключовий партнер SAP з упровадження хмарних рішень в Україні – SAP Cloud Focus Partner.

 

ЕТАПИ РОЗВИТКУ AGELESS

МИ НЕ ЗУПИНЯЄМОСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ

Ми тримаємо руку на пульсі, щодня ретельно вивчаємо завдання та основні виклики бізнесу, аби для їх вирішення запропонувати клієнтам найсучасніші продукти та рішення від вендора SAP. Серед наших клієнтів є як великі гравці ринку, як от INTERTOP Ukraine, який цього року отримав міжнародне визнання, ставши фіналістом престижної нагороди SAP Quality Awards, так і середній та малий бізнес. Ми однаково вболіваємо за кожен проект, застосовуючи нашу потужну багаторічну експертизу та залучаючи до нього нашу кваліфіковану команду фахівців. 

Минулого року ми розповідали про 7 найважливіших здобутків компанії. Сьогодні ми готові сказати, що плануємо піднімати планку ще вище. Задля вдосконалення компанії та роботи нашої команди в проектах ми щодня розвиваємося: вивчаємо нові продукти та рішення SAP та розширюємо наш портфель рішень, наші консультанти проходять систематичне навчання та сертифікацію. 

 

НАША МІСІЯ –  УСПІХ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Наша мета – успішна робота наших клієнтів з системами SAP. Для нас важливо, щоб завдання, які ставив клієнт на початку співпраці з AGELESS, були в повній мірі реалізовані та відповідали потребам бізнесу.  Завдяки нашому багаторічному досвіду і можливості залучати експертизу міжнародних партнерів ми можемо виконати проєкти будь-якої складності.

Ми пишаємося кожним успішно виконаним проєктом. Успіх наших клієнтів – це не лише підтвердження того, що вендор SAP пропонує дійсно потужні інструменти для цифрової трансформації бізнесу, а й підтвердження нашої репутації та експертизи.

Тому ми завжди радіємо, коли отримуємо позитивні відгуки про нашу роботу. 

INTERTOP Ukraine

Повний проект впровадження SAP S/4HANA for Retail та SAP CAR, термін реалізації – 9 місяців 

«Впровадження SAP S/4HANA було для нас амбітною задачею з точки зору докорінних змін у функціонуванні компанії. Запуск програмного забезпечення такого рівня не трапляється просто так. Надважливу роль у цьому процесі відіграв професіоналізм нашого партнера, а також грамотно вибудована взаємодія між нашими колегами з AGELESS, IT-командою INTERTOP та представниками всіх інших підрозділів компанії»,Олексій Сапунков, Chief Digital Officer INTERTOP Ukraine.

 

ТМ “ПАРКЕТНЫЕ ИДЕИ”

Повний проект впровадження SAP Business One, термін реалізації – 6 місяців 

“Компанія AGELESS, партнери з впровадження системи SAP, втілила наші мрії щодо цифрової трансформації бізнесу. З їх боку ми отримали повне розуміння наших завдань, компетентну реалізацію проекту та якісний постпроєктний супровід. Ми сміливо будуємо плани з розвитку системи, оскільки маємо повну впевненість як у продукті, так і в людях, які налаштовують SAP”, Генеральний директор ТОВ “ДЕКАРТ ТРЕЙД” (ТМ “Паркетные Идеи”) Сергій Спокойний. 

 

ПАНДЕМІЯ ЗРОБИЛА НАС СИЛЬНІШИМИ

Пандемія коронавірусу навчила нас керувати складними проєктами у віддаленому режимі і шукати нові способи успішної комунікації з партнерами та клієнтами. А ще вона навчила нас цінувати корпоративні зустрічі офлайн.

Ми святкуємо День народження компанії дружно, як ніколи! Це справжнє свято – спілкуватися вживу, радіти спільному успіху і будувати плани на ще величезну кількість неймовірних проектів. 

News_AGELESS 15 years_1

News_AGELESS 15 years_2