AGELESS бере участь у престижному SMB Innovation Summit для партнерів SAP

З 19 по 21 лютого в місті Пальма де Майорка відбулася конференція SMB Innovation Summit, у якій взяли участь співробітники та партнери компанії SAP SE. AGELESS як Платинового партнера SAP представляв Станіслав Стриж, керівник напряму SAP Business One.

«Це найбільший захід SAP для партнерів, які працюють над впровадженням рішень SAP Business One та SAP Business ByDesign (в Україні не локалізується, – ред.). У саміті брали участь партнери з горизонтальними та вертикальними розробками на базі SAP Business One, які впроваджуються у компаніях-клієнтах. Це галузеві та функціональні рішення – для виробництва, ритейлу, туристичного бізнесу, управління нерухомістю тощо», – розповів Станіслав Стриж.

За допомогою готових і розроблених розширень на базі SAP Business One клієнт може закрити всі ключові бізнес-процеси та поточні завдання. Операції відбуваються в єдиній системі.

Під час саміту партнери представляли рішення, верифіковані та сертифіковані вендором. Це правило SAP, яке дає змогу в разі отримання клієнтського запиту обмінюватися надійними перевіреними розробками. Достатньо обрати відповідний модуль, підключити його до системи, налаштувати та використовувати.

«Перевагою таких рішень є те, що вони підтримуються, розвиваються в компаніях-розробниках із глибокою галузевою експертизою. Оскільки рішення впроваджуються в різних країнах, накопичується досвід міжнародний та різного рівня бізнесу на ґрунті фідбеку від користувачів. Це також сприяє розвитку та вдосконаленню рішень», – зазначив Станіслав Стриж.

Представник AGELESS під час саміту обговорив з партнерами – компанією Boyum IT A/S (Данія) – впровадження в Україні модулю для оптимізації виробництва. Це актуальний запит для вітчизняної економіки.

«Модуль уже використовують декілька тисяч компаній у всьому світі. Відтепер він доступний в Україні для клієнтів компанії AGELESS. Завдяки гнучкості рішення ми можемо закрити завдання великих підприємств зі складними бізнес-процесами – машинобудування, хімічної, харчової промисловості. Сертифікація SAP є гарантією того, що рішення має відповідний рівень підтримки з боку вендора, налаштовується конкретно для завдань клієнта та водночас не потребує написання окремого коду», – підкреслив Станіслав Стриж.

На саміті відбулися доклади, презентації, фахові дискусії. Це сприяє підвищенню якості галузевої експертизи, надає нові можливості для пропозиції клієнтам актуальних партнерських рішень.

«Налагодження стосунків під час таких заходів дає змогу залучати найкращих експертів для вирішення клієнтського завдання. Фахівців, які досконало знаються на галузі або окремих бізнес-процесах», – резюмував Станіслав Стриж.

SMB Innovation Summit проходить щороку та збирає провідних галузевих експертів, допомагає налагодити партнерство з успішними лідерами та вибрати відповідні рішення, які допомагають вести клієнтів інтелектуальним підприємницьким шляхом.

У 2020 році в заході взяли участь понад 50 компаній з Європи, країн СНД, Африки. Загальна кількість учасників – понад 1200 гостей.