AGELESS на вебінарі SAP: впровадження SAP S/4HANA для INTERTOP Ukraine

Михайло Куценко, Head of Sales and Marketing компанії AGELESS, 16 червня узяв участь у вебінарі SAP із циклу Intelligent Finance, присвяченому фінансовому менеджменту в SAP S/4HANA.

Також у вебінарі взяли участь:

  • Мірза Мушич, Head of IT, Bosnalijek
  • Огнєн Главас, Presales Business Architect, SAP South & Eastern Europe
  • Мачей Квашіборскi, SAP S/4HANA Customer Solution Advisor, SAP Middle and Eastern Europe
  • Діана Тодорова, Demand Manager, SAP South & Eastern Europe

Учасники вебінару обговорили, як рішення SAP можуть зробити фінансовий менеджмент підприємства більш ефективним. Також були представлені два приклади впровадження рішень SAP: кейси фешн-ритейлера INTERTOP Ukraine i боснійської фармацевтичної компанії Bosnalijek.

У своїй доповіді Михайло Куценко детально розповів про унікальний досвід впровадження SAP S/4HANA в компанії INTERTOP Ukraine, а також відповів на запитання  модератора.

News_S4 for INTERTOP_1

“Завдяки впровадженню рішень SAP компанія INTERTOP Ukraine створила надійний фундамент для подальшого розвитку в якості мультиканального ритейлера,” – зазначив він.

Учасники та слухачі вебінару дізналися, як компанії AGELESS вдалося впровадити SAP S/4HANA незважаючи на локдаун, який змусив перевести весь процес впровадження в режим онлайн. Незважаючи на всі перешкоди, провідний фешн-ритейлер INTERTOP Ukraine за підтримки AGELESS реалізував свій план трансформації IT-ландшафту і основних процесів підприємства, що дасть можливість ефективно зростати й бути серед лідерів на ринку.

Про нашу співпрацю з INTERTOP Ukraine ми вже писали раніше тут.

Дякуємо компанії SAP SE за можливість взяти участь у вебінарі, а також ведучому Івану Груйовiчу, слухачам та учасникам за цікаву дискусію.

Запис усіх вебінарів циклу Intelligent Finance можна подивитися за посиланням, попередньо зареєструвавшись на сторінці заходу.

News_S4 for INTERTOP_