AGELESS на заході RAU EXPO 2021

16-17 червня відбулася V ювілейна міжнародна спеціалізована виставка індустрії ритейлу та девелопменту RAU Expo 2021. Присутня була і представниця AGELESS Анна Тітаренко.

News_RAU EXPO 2021_1

У виставці RAU Expo 2021 взяли участь компанії, що пропонують інноваційні рішення для ритейлу, а також ті, які займаються роздрібною торгівлею та комерційною нерухомістю. Усього було 90 експонентів, 500 компаній-учасників і близько 1500 гостей.

В рамках виставки відбулися і численні ділові конференції, участь у яких узяли 80 топ-спікерів з українських і міжнародних компаній. Програма конференції складалася аж із 17 тематичних блоків.

News_RAU EXPO 2021_2

Учасники конференції обговорили найрізноманітніші теми: актуальні тренди в ритейлі, адаптацію кафе і ресторанів до умов карантину, тенденції і виклики ринку праці, e-commerce та мультиканальність і багато інших. Тішить те, що український бізнес активно шукає шляхи адаптації до нових реалій і впровадження світових best practices.

Представниця AGELESS провела ряд продуктивних ділових зустрічей з існуючими та потенційними клієнтами. AGELESS є постійним учасником RAU Expo, оскільки значна частина наших клієнтів – представники галузі ритейл.

News_RAU EXPO 2021_3

Одним з наших останніх проектів є впровадження SAP S/4HANA в INTERTOP Ukraine. Нова система стала надійним фундаментом для подальшого розвитку компанії. 

Більше про цей проект ви можете дізнатися тут. Кейс компанії INTERTOP розглядався також і на вебінарі SAP із циклу Intelligent Finance 16 червня. Подивитися запис вебінару можна за умови реєстрації на сторінці заходів.

News_RAU EXPO 2021_4