AGELESS – партнер найбільшої в Україні конференції для галузі рітейл

28 та 29 березня відбулася міжнародна виставка індустрії рітейл та девеломпент – Retail & Development Business Expo-2019.

Захід відвідало понад 2000 учасників, серед яких було багато керівників – лідерів ринку роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості. Топ-менеджери ділилися своїм досвідом, розповідали про останні тенденції та новини галузі.

Компанія AGELESS виступила партнером заходу. На стенді співробітники IT-компанії провели ряд зустрічей з представниками українського та міжнародного бізнесу, продемонстрували можливості системи SAP та окремих рішень, які сприяють трансформації підприємства та його розвитку. Протягом двох днів спостерігався активний запит з боку керівників компаній щодо альтернативних рішень для управління підприємством. Багато компаній бачать перспективу в переході на комплексні системи від всесвітньо відомого вендора SAP. Так фахівці AGELESS домовилися про проведення індивідуальних презентацій систем ERP – SAP Business One та SAP S/4HANA для представників середнього та великого бізнесу. Живий інтерес спостерігався з боку топ-менеджерів з маркетингу та комерції до хмарних рішень для управління взаємодією з клієнтами SAP Customer Experience. Варто зазначити, що на заході були присутні компанії – клієнти AGELESS, які розповідали про успішний досвід використання рішень SAP.

В перший день конференції гості заходу мали можливість зробити на згадку яскраві фото з графічним ефектом на фотозоні AGELESS.

Обмін досвідом, нові ділові знайомства, ефективні рішення та обладнання для галузі – це дійсно ефективна колаборація, що сприятиме підвищенню ефективності бізнесу, оптимізації робочих процесів компаній, залученню більшої кількості клієнтів та зниженню витрат. Протягом двох днів насичена програма з доповідями у трьох залах збирала широку аудиторію. Яскрава та урочиста атмосфера заходу сприяла легкому спілкуванню та встановленню ділових стосунків.

Гадаємо, що головної мети заходу було досягнуто.