AGELESS – партнер сесій найбільшої бізнес-конференції в Україні SAP NOW

30 травня відбулася ключова бізнес-конференція в Україні SAP NOW.

Компанія AGELESS виступила партнером сесій Business NOW і SMB NOW, присвячених цифровий трансформації великого бізнесу та компаній SMB сегменту. У заході взяли участь понад шістсот керівників українських приватних, а також державних організацій.

Цього року понад понад тридцять фахівців світового рівня з різних країн Європи ділилися своїм баченням, як українському бізнесу зростати в контексті європейської перспективи. Було проведено десятки презентацій, шоукейсів і демо-сценаріїв від клієнтів, партнерів та експертів SAP.

Пленарна сесія таі шість паралельних потоків, головними темами яких стали цифрові рішення для бізнесу, зібрали близько тисячі слухачів.

Багато уваги було приділено таким темам як: ERP-система нового покоління, інноваційна платформа SAP S/4HANА, штучний інтелект і прогнозна аналітика, хмарні технології, блокчейн, контекстний маркетинг і нові можливості взаємодії з клієнтом, управління ланцюгами поставок, управління талантами компанії, кращі рішення для управління середнім та малим бізнесом, цифрова платформа для компаній держсектора та ін.

На демо-стенді компанія AGELESS представила свої кращі кейси в сфері впровадження, розвитку та підтримки SAP-рішень. У перервах між сесіями було багато живого спілкування про перспективи використання інноваційних програмних продуктів SAP українським бізнесом.

 

 

 

 

 

Як це було, дивіться на нашому каналі YouTube.