AGELESS представила рішення Beas Manufacturing українському бізнесу

2 листопада відбувся вебінар на тему “Управління виробництвом для СМБ в галузевому рішенні від SAP – Beas Manufacturing”. Серед більш ніж 180 гостей були власники підприємств, директори та їх заступники, а також керівники з оптимізації виробництва.

Вебінар проводив Анатолій Харечко, керівник проєктів та архітектор ERP проєктів.
В ролі модератора виступила Тітаренко Анна, керівник напрямків SAP Business One, SAP CX, SAP Ariba.

 

ЩО ОБГОВОРЮВАЛИ

Вебінар був присвячений проблематиці управління виробництвом та рішенню Beas Manufacturing.

News_Web Beas

Beas Manufacturing – це розробка наших партнерів з Європи Boyum IT, які мають більш ніж 17-річний досвід розробки та успішного впровадження системи для виробничої галузі. Рішення Beas Manufacturing повністю інтегрується з SAP Business One та втілює світові best practices.

Більша частина вебінару була присвячена демонстрації Beas Manufacturing у дії.

 

НА ЧОМУ НАГОЛОШУВАЛИ

Багато малих і середніх підприємств виробничої галузі стикаються з такими проблемами, як:

  • обмежені можливості планування термінів виконання замовлень через відсутність оперативного розуміння ресурсів, потрібних для кожного замовлення;
  • зменшення продуктивності через неможливість оперативно оптимізувати навантаження на ресурси підприємства, особливо якщо з’являються несподівані зовнішні фактори;
  • значні витрати на розраховування маржинальності виробництва;
  • відсутність доступу до інформації про виробництво в реальному часі.

Усі ці проблеми можна вирішити за допомогою Beas Manufacturing.

“На мою думку, Beas Manufacturing – це одне з найкраще продуманих рішень для виробничих підприємств, яке я зустрічав на ринку ERP, а на ринку ERP я працюю вже близько 20 років. Це рішення розроблено так, щоб давати відповіді на ті класичні питання, які зазвичай стоять перед нашими виробничими підприємствами,”зазначив Анатолій Харечко.

Завдяки централізації інформації та легкому доступу до даних у реальному часі можна зменшити тривалість виробничого циклу та зекономити кошти.

Якщо ви не змогли відвідати вебінар, ви можете зробити запит на скачування презентації вебінару на сторінці заходу “Управління виробництвом для СМБ в галузевому рішенні від SAP – Beas Manufacturing”. До того ж  AGELESS може провести персональну презентацію та демонстрацію системи спеціально для вас. Її можна замовити нижче.

ЗАМОВИТИ ДЕМО СИСТЕМИ BEAS MANUFACTURING