«Чорні діри» в оптовій торгівлі та дистриб’юторському бізнесі

Компанія AGELESS 21 серпня 2018 року провела другий вебінар для керівників компаній галузі дистрибуції та гуртової торгівлі про приховані можливості зростання всередині компанії.

Більшість компаній, з метою обійти конкурентів та зайняти свою нішу на ринку, направляють усі свої зусилля на збільшення об’ємів продажу та розширення клієнтської бази. Це, безумовно, фактори, що сприяють розвитку компаній. А чи трапляється так, що додаткові можливості зростання і прибутку можуть залежати від внутрішніх бізнес-процесів підприємства? Наші експерти стверджують – так. Оптимізація внутрішніх процесів, системна робота, використання передових цифрових інструментів для управління компанією – незаперечні складові успішного конкурентного ведення бізнесу.

Як, скорочуючи запаси, можна збільшувати обороти? Скільки коштів витікає «заднім числом» з кишені власника через перероблені накладні? Скільки недоотримує компанія, коли неструктуровано підходить до впровадження інформаційних систем?

Для відповіді на ці питання ми запросили незалежного експерта-практика у дистриб’юторському бізнесі з більш як 10-річним досвідом роботи, регіонального директора української агрокомпанії Миколу Шевченка.

З боку AGELESS виступили експерти:
Станіслав Стриж – менеджер по роботі з клієнтами SAP Business One,
Дмитро Семенюк – керівник проектів, консультант SAP Business One.

На прикладі SAP Business One в AGELESS показали, як основні процеси підприємства можуть сприяти розвитку компанії, а нові технології – розширювати можливості контролю та управління підприємством.

На вебінар зареєструвалося 160 підприємців таких напрямків торгівлі: автотовари, продукти харчування, агро-хімія, вода та алкогольні напої, товари та обладнання для будівницітва, сантехніка, фарби, електротовари, фармацевтичні засоби, косметика та ін.

Переглянути вебінар можна на нашій сторінці YouTube. Цикл вебінарів для галузі дистриб’юції та гуртової торгівлі триватиме до кінця вересня 2018 року. Слідкуйте за новинами на сайті та в соцмережах!