CIO-Jazz 2021: унікальний семінар-практикум з управління підприємством

29-31 липня в запорізькому готелі “Reikartz” відбувся захід CIO-Jazz “Ефективне управління підприємством”, організований Співтовариством ІТ-директорів України.

News_CIO Jazz 2021_2

Учасники ділилися досвідом застосування сучасних управлінських та інформаційних технологій на підприємствах і обговорювали впровадження нових технологій ).

Компанію AGELESS представляв Михайло Куценко, Head of Sales and Marketing. “Загалом, це дуже правильний та цікавий формат бізнес-зустрічі. Усі учасники були об’єднані спільною метою – пошук діючих стратегій та підходів у розвитку IT-ландшафту, правильної організації проектів, ефективних методів та прийомів впровадження інноваційних рішень для бізнесу. Навіть в перервах між доповідями учасники збиралися в групи та ділилися власним досвідом цифрової трансформації,” – зазначив він.

Перший день заходу було присвячено знайомству і дискусіям про управління командами та необхідність використання ERP-систем на підприємствах.

30 липня відбулася динамічна дискусія-батл між командами ІТ-постачальників і ІТ-директорів. Окрім цього, учасники івенту ознайомилися з доповідями експертів, які презентували новинки IT та ділилися досвідом конкретних кейсів.

News_CIO Jazz 2021_4

News_CIO Jazz 2021_1

News_CIO Jazz 2021_0

Останній день зустрічі пройшов під знаком неформального спілкування і активного відпочинку.

Загалом це був цікавий насичений діловий івент, де було багато конструктиву, живої комунікації між виробниками або представниками IT рішень та їх споживачами.

News_CIO Jazz 2021_3