AGELESS запрошує на подію року – SAPPHIRE NOW

15-19 червня 2020 року компанія SAP SE проводить подію року – SAPPHIRE NOW, яка відбудеться в онлайн-форматі. Мета заходу – пошук і встановлення нових ділових контактів, професійні дискусії, обмін знаннями та досвідом.

Онлайн-заходи розпочинаються 15 червня з панельної сесії Крістіана Кляйна, генерального директора SAP SE, який представить свою думку щодо інновацій, партнерських відносин, а також розповість про історії успіху SAP, актуальні для поточної ситуації на ринку.

Спеціальні гості поділяться досвідом, як провести компанію через кризовий період та економічне відновлення за допомогою бачення, стратегії та інновацій SAP, які зараз стали ще більш актуальними на ринку.

Повна програма заходів SAPPHIRE NOW:

  • 15 червня: Vision Keynote, Крістіан Кляйн, генеральний директор SAP
  • 16 червня: інтелектуальне підприємство, планування ресурсів підприємства, галузеві рішення
  • 17 червня: новини від Тома Кіндерманса, MD SAP, Центральна та Східна Європа. Ключові доповіді та новини з регіону ЦСЄ, фінанси, управління досвідом, досвід замовника, HR
  • 18 червня: програма бізнес-технологій, ланцюжки постачання та виробництво, закупівлі, малий та середній бізнес
  • 19 червня: запитання учасників і відповіді за участі топ-менеджменту SAP

Участь у заходах безкоштовна. Для приєднання до SAPPHIRE NOW заповніть, будь ласка, форму реєстрації: https://events.sap.com/sapphirenow-cee-english/en/registration.aspx

Також на учасників чекає зустріч зі світовою зіркою Sting, який дасть ексклюзивне інтерв’ю та представить музичне шоу.

ДО ЗУСТРІЧІ НА SAPPHIRE NOW!