Інструменти SAP: три кити планування міграції на SAP S4/HANA

9 липня компанія AGELESS провела вебінар «Дорожня карта інструментів для планування міграції на SAP S/4HANA». Під час заходу архітектор рішень SAP компанії AGELESS Олег Устименко разом з 70 учасниками детально розглянув актуальні питання планування міграції.

ЩО ОБГОВОРЮВАЛИ

На попередніх вебінарах, присвячених темі переходу на SAP S/4HANA, експерти AGELESS детально висвітили ландшафт та особливості нової ERP.

Під час вебінару 9 липня учасники спілкувалися про інструменти, які допомагають оцінити готовність поточної системи до міграції.

Головні питання, які розглянули протягом зустрічі:

  • Дорожня карта інструментів для переходу на SAP S/4HANA.
  • Огляд інструменту SAP Business Scenario Recommendations.
  • Огляд інструменту SAP Readiness Check.
  • Огляд і демонстрація інструменту SAP Transformation Navigator.

Під час заходу детально зупинилися на інструментах, пов’язаних з початковою оцінкою і плануванням дій з переходу на SAP S/4HANA.

НА ЧОМУ НАГОЛОШУВАЛИ

Ретельна та завчасна підготовка до міграції на SAP S4/HANA – основа успішного впровадження нової ERP або конверсії системи, яка вже працює та потребує модернізації. У будь-якому разі компанія має мати чітку візію та спиратися на обґрунтовані статистичні та аналітичні дані.

Зокрема, це дає змогу оцінити масштаб завдань, робіт і вигоди, які отримує замовник після впровадження SAP S4/HANA.

Оптимальне рішення – розробка дорожньої карти інструментів, які знадобляться для переходу. «Під час цієї роботи нам стануть у пригоді спеціальні інструменти SAP. Перш за все, отримані дані дають розуміння поточної ситуації, з яких позицій стартуємо та чого хочемо домогтися у підсумку; якими є наші можливості», – сказав Олег Устименко.

Архітектор рішень SAP компанії AGELESS наголосив, що зазвичай компанії планують роботу з урахуванням річного бюджету. Щоби розпочати роботи наступного року, вже зараз треба планувати проект, оцінювати, визначати пріоритетні напрямки та потреби.

«Інструменти, які ми пропонуємо, не залежать від самого старту проекту. Не потребують великих витрат на виконання та досить легкі в реалізації. Втім дають розуміння складності або простоти виконання конверсії системи. Ми наголошуємо саме на цьому сценарії, оскільки при впровадженні нової SAP S4/HANA система будується заново», – зазначив Устименко.

ЩО ПЕРЕДУЄ ПЛАНУВАННЮ МІГРАЦІЇ НА SAP S/4HANA

Провідними інструментами для визначення сценарію переходу є SAP Business Scenario Recommendations і SAP Readiness Check.

«Вони досить схожі за функціоналом, але Business Scenario Recommendations дає змогу порівняти функціональність, процеси, які були закладені в стару ERP, з тими, які впроваджуються в новій SAP S4/HANA. На основі отриманих даних фахівці роблять висновки щодо сумісності систем і конвертації», – пояснив Олег Устименко.

Наступний помічник – SAP Readiness Check – є аналогічним продуктом зі схожим функціоналом. «Цей інструмент аналізує бізнес-процеси з точки зору технічних аспектів, порівнює технічні складові двох систем та на підстави поточного використання дозволяє проаналізувати вірогідність конверсії поточних елементів до цільової системи SAP S4/HANA», – сказав Олег Устименко.

Також експерт AGELESS радить використовувати SAP Transformation Navigator. Цей інструмент дає змогу спрогнозувати майбутній IT-ландшафт.

Про те, що треба виконати перед тим, як почати міграцію на SAP S4/HANA, читайте у статті, підготовленій командою AGELESS «10 перших кроків: чи ви готові поринути в проект SAP S/4HANA».

Для отримання презентації вебінару «Дорожня карта інструментів для планування міграції на SAP S/4HANA» заповніть форму за посиланням.