Компанія AGELESS на Форумі аутсорсингу міста Дніпро

26 листопада компанія AGELESS взяла участь в онлайн Форумі аутсорсингу м. Дніпро, який провів Центр інформаційної підтримки бізнесу, заснований при Дніпропетровській Торгово-промисловій Палаті за підтримки ЄБРР. В якості експерта-доповідача у заході взяв участь керівник напряму SAP Business One компанії AGELESS Станіслав Стриж.

News_Outsorcing Forum_

 

ЩО ОБГОВОРЮВАЛИ

Автоматизація бізнесу – складова зростання компанії. На певному етапі розвитку приходить усвідомлення, що зміни назріли – програми бухгалтерського обліку недостатньо, масиви даних занадто великі, а операційна діяльність поглинає занадто багато часу.

«Зазвичай підприємець приходить до усвідомлення, що настав час автоматизувати бізнес, коли стає боляче. Відбувається розрив у бізнес-процесах, і цю проблему починають вирішувати в екстреному порядку. Це виливається в непередбачувані витрати та недоотриманий прибуток.

Як цього уникнути? Запланувати автоматизацію бізнесу як складову стратегічного плану розвитку бізнесу на 3-5 років», – зазначив Станіслав Стриж.

Доповідач систематизував ключові питання, які бентежать підприємців напередодні прийняття рішення про автоматизацію бізнесу:

  • Чи варто інвестувати в автоматизацію
  • Які блоки варто автоматизувати в першу чергу
  • Як поєднати процеси не за всі гроші світу
  • Як рішення щодо автоматизації впливає на життя компанії
  • Як варто спілкуватися з підрядниками
  • Яке рішення підходить саме вам

«Бізнес – це не тільки бухгалтерія та звітність. Щоби ефективно керувати та планувати, все одно потрібна система саме управлінська, а не бухгалтерська. Це зовсім інший підхід», – підкреслив Станіслав Стриж.

Довідково: В онлайн Форумі аутсорсингу м. Дніпро взяли участь підприємства малого та середнього бізнесу – надавачі послуг, виробники компонентів та підприємства, що пропонують оптимальні рішення для прискорення процесів і спрощення виробничих ланок.

Метою заходу були пошук точок взаємодії, синергія малого та мікро-бізнесу з підприємствами середнього та великого бізнесу.