Навчання роботі в SAP для групи компаній Bunge

У травні спеціалісти AGELESS провели курс навчання по SAP для фінансових фахівців кількох підрозділів компанії Bunge за напрямом «Фінансовий облік».

News_SAP Treining Bunge_

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – ЦЕ ВИСОКІЙ РІВЕНЬ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ

Професіоналізм будь-якої компанії – у високій кваліфікації її фахівців. Цим керуються наші клієнти, коли інвестують в розвиток свого персоналу.

Міжнародна група компаній Bunge працює на ринку сільгосппродукції і продуктів харчування. Група Bunge – світовий лідер з переробки олійних культур і виробництва бутильованої олії. Компанії ведуть бізнес в майже 40 країнах світу, кількість співробітників складає близько 35 000 чоловік.

У зв’язку з переходом підприємств Групи Bunge в місті Миколаєві на нове програмне забезпечення SAP до кінця 2015 року було прийнято рішення підвищити професійний рівень співробітників бухгалтерії. Таким чином, представники даних компаній пройшли навчання в компанії AGELESS.

Для успішної та оперативної роботи в будь-який обліковій системі необхідні достатній рівень знань і практичний досвід. Наші консультанти розробили 24-годинний курс навчання для головних бухгалтерів, завдяки якому робота в SAP буде зрозумілою та легкою.

Основна увага приділялась відпрацюванню тих навичок і знань, які найбільш значимі в роботі підприємства. Ось деякі з них:

  • формування звітності по дебіторам, кредиторам, головній книзі;
  • закриття періоду, формування регламентованої звітності;
  • ведення розрахунків з покупцями;
  • облік і списання матеріалів;
  • облік реалізації тощо.

Програма навчання охоплює огляд усього модуля «Фінанси»: від навігації в системі – до таких стандартних операцій, як проводки основних засобів.

Варто зазначити, що не усі компанії – партнери SAP SE, мають достатній штат сертифікованих спеціалістів, які можуть проводити навчання персоналу компаній, де використовуються системи SAP. Bunge провели ретельний відбір серед постачальників України, які мають сертифікацію PCoE і надають послуги з навчання роботі в SAP. Вибір зупинився на організації з великим досвідом роботи з впровадження SAP ERP та налаштування фінансового модуля – компанії AGELESS.

Курс навчання «Фінансовий облік в SAP ERP 6.0 EHP7» тривав три дні.
Програма курсу поділена на 18 інформаційних блоків, в кожному з яких системно викладено основні практичні поради щодо роботі в SAP.

Консультанти компанії надали кваліфіковані послуги по налагодженню системи, продемонстрували її можливості і функції контролю. Протягом навчання працівники бухгалтерії компаній Групи Bunge отримали не тільки теоретичні знання, а й мали можливість попрацювати в тестовій базі завдяки організатору навчання – компанії AGELESS.

За підсумками навчання «студенти» отримали іменні свідоцтва про проходження курсу «Фінансовий облік в SAP ERP 6.0 EHP7» з докладним описом основних напрямків знань. У свою чергу компанія AGELESS отримала подяку від групи компаній Bunge за успішну співпрацю, а також позитивний відгук і підтвердження того, що послуги були надані на високому професійному рівні.

«Ми раді початку успішної співпраці з великою міжнародною компанією Bunge. Ми сподіваємося на продовження тісної співпраці в майбутньому», – прокоментував Юрій Курлянчик, генеральний директор компанії AGELESS.

AGELESS – провідна консалтингова компанія в галузі впровадження та підтримки сучасних рішень для ефективного управління бізнесом, офіційний партнер з продажу та підтримки програмних продуктів SAP.