Новини з Європи по SAP Business One

Як сприяти розвитку середнього та малого бізнесу в Україні? Це питання було головною темою зустрічі співробітників компанії AGELESS з європейським керівництвом напрямку SAP Business One компанії SAP SE.

Channel Enablement & Solution Expert компанії SAP SE поділився знаннями щодо провідних методик розробки додаткових модулів (add-on) для ERP SAP Business One. Система настільки гнучка й відкрита для розробки, що на базі SAP Business One сьогодні існує велика кількість готових горизонтальних та вертикальних рішень. Ці додатки і налаштування широко використовуються компаніями в усьому світі, набувають все більшої популярності та охоплюють все ширше коло бізнес-завдань та напрямків бізнесу.

Що казати, якщо існує кілька десятків мобільних додатків SAP Business One. Деякі з них є у вільному доступі на Google Play Маркет та App Store. Наприклад, легко можна знайти мобільні рішення для управління продажами, надання сервісних послуг, послуг доставки товарів, управління закупівлями та багато інших.

Колеги з Європи розповіли фахівцям AGELESS про існуючі інструменти для впровадження системи, які полегшують та прискорюють процес реалізації проекту, та наголосили, що SAP Business One – найпопулярніша управлінська система для середнього та малого бізнесу в Європі. А оскільки Україна все більше орієнтована на ведення бізнесу у відповідності до міжнародних стандартів, то система буде надійним фундаментом для українських стартапів, що орієнтовані на виведення своїх продуктів на міжнародний ринок. Крім того на зустрічі були розглянуті головні технічні аспекти реалізації проектів для українського бізнесу.

Такі продуктивні нетворкінги команди AGELESS та представників SAP SE проходять кожні півроку, завдяки чому наші експерти зможуть пропонувати клієнтам найсвіжіший досвід у галузі впровадження рішень для розвитку бізнесу.