“Паркетные Идеи”: стрімкий розвиток малого бізнесу з SAP Business One

Компанія AGELESS реалізувала ще один успішний проєкт, упровадивши систему SAP Business One для компанії “Паркетные Идеи”. Весь проєкт – від налаштування початкової інфраструктури до супроводу експлуатації системи – тривав усього 6 місяців.

News_Parquet Ideas B1

Що важливо для бізнесу, коли керівництво приймає рішення йти у новий проєкт ERP?

Дотримання строків реалізації проєкту, гарантія того, що обрана система дійсно ефективна для його бізнесу, та високий рівень професіоналізму команди, яка реалізує проект. Завдяки тому, що всі ці критерії були виконані, компанія «Паркетные Идеи» вже в перші місяці роботи змогла високо оцінити ефективність системи та перспективи розвитку бізнесу з її використанням.

 

ГОЛОВНІ ВИКЛИКИ ПРОЄКТУ

News_Parquet Ideas B1_ph2.1

“Паркетные Идеи” – це невелика сімейна компанія, яка почала свою діяльність у 2007 році. Компанія пропонує повний комплекс послуг від вибору оптимального підлогового покриття до постгарантійного обслуговування. Сьогодні в Харкові працюють 2 салони, які щомісяця обслуговують більше 100 клієнтів та пропонують широкий асортимент покриття для підлоги від кращих українських та закордонних виробників.

News_Parquet Ideas B1_ph3.1

 «Бренд Паркетные Идеи працює над втіленням задумів зі створення затишку та комфорту наших клієнтів», – зазначає співвласниця компанії, комерційний директор Ірина Спокойна.

Як і у більшості малих підприємств, основні процеси компанії працювали в декількох облікових системах. Як наслідок – не було цілісної картини про стан бізнесу.

На одному з етапів розвитку керівництво компанії дійшло висновку, що для подальшого зростання необхідна система, яка буде легко масштабуватися й відповідати потребам бізнесу. Вона має забезпечувати:

  • Повний контроль управління фінансами
  • Оптимізацію та узгоджену роботу всіх основних процесів компанії
  • Можливість бачити цілісну картину бізнесу в режимі реального часу
  • Зменшення впливу «людського фактору» в роботі з замовленнями

Тому було прийнято рішення впровадити сучасну потужну ERP-систему, яка дозволить будувати стратегію розвитку на 5 і більше років уперед.

Спілкування з європейськими партнерами остаточно переконало засновників “Паркетных Идей” вибрати рішення SAP Business One – прозору систему, з якою легко масштабувати бізнес, використовуючи кращий світовий досвід.

 

ПРОЦЕС УПРОВАДЖЕННЯ SAP BUSINESS ONE

Впровадження SAP Business One відбулося за методологією Light Offer, спеціально розробленою компанією AGELESS для потреб невеликих підприємств. Підхід Light Offer – це готовий пакет послуг, який дозволяє швидко впровадити світові best practices і закласти міцний фундамент для майбутнього масштабування бізнесу.

Проєкт складався з 4 етапів:

  • інсталяція програмного забезпечення;
  • навчання користувачів;
  • налаштування системи і вирішення GAP;
  • супровід продуктивної експлуатації.

Повне впровадження від підготовки концептуального проекту до запуску в експлуатацію зайняло 6 місяців.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЄКТУ

З системою SAP Business One компанія “Паркетные идеи” отримала можливість зручного обліку товарів і прозорого управління складом, а також ефективне управління продажами та сервісними заявками.

Завдяки об’єднанню всіх бізнес-процесів компанії в єдиному цифровому просторі кількість помилок при оформленні замовлень зменшилася на 90% – а це відчутна економія коштів.

Фінанси взяті під повний контроль, а мобільний додаток дозволяє керівництву компанії контролювати усі процеси бізнесу в режимі реального часу та узгоджувати замовлення, перебуваючи в будь-якому куточку світу.

Оскільки система SAP Business One гнучка і легко адаптується під завдання бізнесу, “Паркетные Идеи” можуть втілювати найамбітніші плани на майбутнє. Компанія планує підключити ІР-телефонію, налаштувати додаткові маркетингові інструменти взаємодії з клієнтами та синхронізацію з інтернет-магазином.

У найближчих планах – розширення мережі салонів по всіх великих містах України.

News_Parquet Ideas B1_ph4

«SAP Business One відкриває нові можливості для нашого зростання: ми отримуємо легкість в розширенні процесів компанії з урахуванням стратегії розвитку. Багата функціональність системи – це той інструмент, з яким ми можемо швидко адаптуватися до змін ринку і бути на крок попереду від наших конкурентів», – зазначив Спокойний Сергій Володимирович, директор компанії.

News_Parquet Ideas B1_ph1

ДИВИТИСЯ ВІДЕО ІСТОРІЮ УСПІХУ КОМПАНІЇ “ПАРКЕТНЫЕ ИДЕИ”