Підсумки року AGELESS: 10 заходів та SAP S/4HANA для лідера fashion ритейлу

РАЗОМ З ВАМИ МИ СТАЛИ СИЛЬНІШИМИ

У 2020 році компанія AGELESS попри пандемію працювала більш ніж активно. Ми провели та взяли участь у 10 заходах та реалізували перше в Україні впровадження SAP S/4HANA для національного лідера у fashion ритейлі – компанії INTERTOP.

Achievements 2020_

 

ПРОДУКТИВНИЙ ОНЛАЙН

Головним трендом 2020 року став перехід заходів у формат онлайн. Ще на початку року ми запланували насичену програму в такому форматі. Перший вебінар із міграції на SAP S/4HANA, який ми провели в лютому, був на часі. Коли хвиля пандемії щойно сколихнула світ, бізнесу потрібно було адаптуватися до нових реалій та продовжувати роботу у віддаленому режимі.  Захід зібрав понад 100 учасників, що свідчить про актуальність теми для українського бізнесу. Згодом під час тематичного вебінару ми запропонували дорожню карту переходу на SAP S/4HANA.

Також розповіли про функціональні переваги від міграції на SAP S/4HANA, а у блозі «10 перших кроків: чи ви готові поринути в проект SAP S/4HANA» детально зупинилися на найважливіших етапах підготовки масштабного проекту. 

Ще однією темою року для AGELESS стало представлення хмарних рішень SAP – Ariba та SAP Fieldglass. Обидва рішення заточені на роботу в онлайні, що знову ж таки є актуальним у 2020 році та буде трендом принаймні найближчим часом.

Крім того, експерти AGELESS активно брали участь у партнерських заходах:

  • SMB Innovation Summit для партнерів SAP
  • SAPPHIRE NOW у форматі онлайн
  • Конференція IPSM «Ефективні закупівлі і постачання 2020. Нова реальність»
  • Форум аутсорсингу міста Дніпро

Попри виклики сьогодення для нашої команди рік видався насиченим та багатим на події.

 

ПРОЕКТ РОКУ

Головним проектом 2020 року для AGELESS стало впровадження SAP S/4HANA в INTERTOP Ukraine. Ніякі виклики 2020 року не завадили здійснити продуктивний старт нової системи менш ніж за 10 місяців. Під час проекту багато технологій та рішень впроваджувалися в Україні вперше.

Успішну реалізацію зумовила злагоджена та чітка робота обох сторін, які в розпал виконання змушені були повністю перейти на віддалену роботу.

Фактично команда AGELESS під час одного проекту виконала три:

  • Впровадження SAP S/4HANA та SAP CAR.
  • Інтеграція SAP S/4HANA та інтернет-магазину.
  • SAP S/4HANA як єдина інтеграційна точка інтерфейсів для всіх напрямів і процесів (Мегашоп, склад, інтернет-магазин тощо).

Цей масштабний проект однозначно заносимо в наші здобутки, як і розвиток нашого сайту як майданчика для експертів із продуктів та рішень SAP.

Упродовж року ми представили низку інтерв’ю з експертами та маємо наробітки для публікацій у першому кварталі 2021 року.

 

АДАПТАЦІЯ ДО НОВИХ РЕАЛІЙ

Карантин не зупинив AGELESS. Ми перейшли на віддалену роботу та зберегли колектив – не відбулося жодного скорочення. 

Упродовж року провели понад 3500 онлайн-зустрічей із клієнтами та партнерами. Це справжній рекорд щодо кількості комунікацій – важко за день провести 10 офлайнових зустрічей. А в ZOOM – легко! 

Також своєю місією у 2020 році ми бачили підтримку малого та середнього бізнесу в Україні, який найбільше постраждав унаслідок пандемії та потребує переходу на сучасні ERP. Спеціально для цієї аудиторії підготували п’ять статей, у яких представили передові рішення SAP Business One та add-on Beas Manufacturing – та переваги автоматизації бізнес-процесів.

Отже, далі буде. На 2021 рік у нас ще більше ідей та планів, заходів та активностей. Залишайтеся з нами, буде цікаво!

З повагою, команда AGELESS