RISE with SAP: трансформація бізнесу як сервіс

27 січня 2021 р. компанія SAP представила нову комплексну послугу під назвою RISE with SAP. Це унікальна пропозиція для компаній, які хочуть оптимізувати бізнес-процеси, привести до кращих світових стандартів, і здійснити комплексну трансформацію для переходу на рівень інтелектуального підприємства – Intelligent Enterprise.

Крістіан Кляйн, CEO SAP SE, так сформулював суть нової послуги:

“Геополітична напруженість, екологічні виклики і пандемія змушують бізнес адаптуватися до змін так швидко, як ніколи. Компанії, які в змозі швидко адаптувати свої бізнес-процеси, процвітатимуть – і SAP може їм у цьому допомогти. Саме цій меті і служить RISE with SAP: це рішення допомагає клієнтам постійно знаходити нові способи оптимізації бізнесу, щоб і далі бути лідерами у своїй галузі.”

RISE with SAP – це комплекс продуктів і послуг, завдяки якому кожне підприємство може трансформуватися у власному темпі і на власних умовах.

News_RISE with SAP_800

 

З ЧОГО Ж СКЛАДАЄТЬСЯ ТРАНСФОРМАЦІЯ БІЗНЕСУ, ЯКУ ПРОПОНУЄ RISE WITH SAP?

Цифрова трансформація бізнесу в RISE with SAP – це комплексний процес, у якому можна виділити три етапи.

Трансформація бізнес-процесів

Спирається як на досвід співпраці з більш ніж 400 тисячами клієнтів у 25 галузях, так і штучний інтелект. Клієнти можуть проаналізувати вже існуючі бізнес-процеси, порівняти їх із стандартами галузі і легко адаптувати до нових обставин і потреб бізнесу.

Сприяння технічній міграції

RISE with SAP включає в себе набір сервісів, які допоможуть перейти до гнучких модульних ландшафтів прийняття рішень і забезпечити єдиний шар даних. Це є ключем до швидкого реагування на нові вимоги і виклики. В рамках технічної міграції проводиться також очищення системи від непотрібних модифікацій, а також забезпечується постійна підтримка з боку технічних архітекторів.

Розбудова інтелектуального підприємства

Здійснюється завдяки:

  • хмарній інфраструктурі дата-центрів SAP або інших провідних постачальників;
  • SAP Business Technology Platform, яка забезпечує легку інтеграцію всіх інструментів SAP та партнерів;
  • доступу до SAP Business Network, яка дозволяє керувати ланцюгами постачання практично в реальному часі, оперативно реагувати на зміни ринкової ситуації, враховувати потенційні ризики.
  • впровадженню SAP S/4HANA Cloud із вбудованими функціями штучного інтелекту, RPA і аналітики;
  • доступу до більш ніж 2200 API-інтерфейсів для інтеграції з іншими системами (як хмарними, так і локальними). Завдяки цьому можливим стає управління підприємством у режимі реального часу.

Всі ці продукти і послуги об’єднані в один контракт, що значно полегшить процеси взаємодії клієнта з SAP та екосистемою партнерів у вирішенні завдань бізнесу та його трансформації.

 

ЧИ МОЖЕ RISE WITH SAP БУТИ ЦІКАВИМ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ?

Безсумнівно. RISE with SAP дозволяє швидко досягти реальних результатів і впровадити ІТ-рішення світового рівня. Завдяки RISE with SAP підприємство може легко адаптуватися до будь-якої нестабільності на ринку і здобути рішучу перевагу над конкурентами.

А оскільки сукупна вартість володіння RISE with SAP може бути нижчою, ніж при традиційному впровадженні систем ERP, то RISE with SAP є більш доступним для середнього бізнесу.

Однією з переваг рішень SAP є тісна співпраця з екосистемою партнерів. AGELESS впроваджує найбільш ефективні рішення, які пропонує компанія SAP SE. Ми є надійним партнером із цифрової трансформації наших клієнтів, оскільки поєднуємо

  • багаторічний досвід в реалізації проектів для управління бізнесом;
  • готовність супроводжувати клієнта протягом усіх етапів процесу впровадження рішень SAP: від передпроектного обстеження до постпродуктової підтримки рішень;
  • відповідальний підхід у вирішенні найбільш складних завдань наших клієнтів.