SAP купує Signavio, щоб полегшити трансформацію вашого бізнесу

Німецька компанія Signavio – відомий розробник програмного забезпечення для планування, аналізу, документації і оптимізації бізнес-процесів, яким користуються більше тисячі підприємств у всьому світі.

На початку 2021 року компанія SAP оголосила про намір купити Signavio та інтегрувати її продукти зі своєю Business Process Intelligence. Так клієнти отримають додаткові інструменти для трансформації бізнесу і швидкої адаптації бізнес-процесів до нових умов ринку.

Придбання Signavio компанією SAP SE – не випадкове. Воно безпосередньо пов’язане з новою пропозицією RISE with SAP, невід’ємною складовою якої є оптимізація бізнес-процесів.

News_Rise&Signavio

 

ЩО ТАКЕ RISE WITH SAP?

RISE with SAP – це абсолютно новий спосіб організації бізнес-процесів, який дозволяє кожному клієнту трансформувати свій бізнес у так зване “інтелектуальне підприємство” без значних попередніх інвестицій і підписання великої кількості договорів. Це цілісний підхід, який не обмежується технічною міграцією в хмару, а забезпечує комплексну і безперервну трансформацію бізнесу за постійної підтримки SAP та партнерів.

Цифрова трансформація бізнесу з RISE with SAP складається з трьох кроків:

  • Перший – редизайн бізнес-процесів через постійний аналіз бізнес-процесів клієнтів, порівняння їх зі стандартами галузі і, за потреби, їх адаптацію. Саме на цьому етапі важливу роль відіграватимуть продукти Signavio.
  • Другий – технічна міграція з використанням вбудованих сервісів SAP і його партнерів. Під час цього етапу усуваються модифікації та нестандартний код, щоб забезпечити єдиний шар даних і створити максимально гнучку систему.
  • Третій крок – побудова процесів інтелектуального управління підприємством за допомогою SAP Business Technology Platform. Ця платформа дозволяє запускати інтегровані бізнес-процеси, які використовують єдину семантичну модель даних на всьому підприємстві.

RISE with SAP пропонується на умовах підписки як комплексна угода про рівень обслуговування, забезпечення операцій міграції та її підтримки.

ЯК ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО SIGNAVIO?

Компанія AGELESS пропонує вашій увазі безкоштовний вебінар, присвячений продукту Signavio – «Signavio Process Manager як частина RISE with SAP. Управління процесами на шляху до змін». Ви дізнаєтеся, як цей інструмент допоможе вашій команді спільно планувати бізнес-процеси, візуалізувати їх та автоматизувати їх перенесення до нового оточення.

Вебінар відбудеться 17 червня 2021 року о 15:00. Тут ви ознайомитеся з детальним планом заходу і зможете зареєструватися.