SAP Retail Round Table for CIO: пошук кращих інструментів для турботи про клієнта

Як зробити клієнта щасливим? Як взаємодіяти з ним в епоху діджіталізаціі? Як навчитися вгадувати бажання споживача і змусити приходити його до Вас знову і знову?

Це ключові питання заходу SAP Retail Round Table for CIO, яке організували AGELESS і SAP Ukraine 18 травня в офісі представництва SAP SE в Україні.

Час і технологічна революція диктують нові правила гри для роздрібного бізнесу. Якщо раніше основним каналом продажів галузі були оф-лайн магазини, то зараз ритейлу необхідно шукати якомога більше точок дотику з клієнтом. Щоб успішно комунікувати і отримувати максимальну лояльність клієнта, необхідно враховувати всі його уподобання і завжди бути в доступі он-лайн. Розширення каналів збуту вимагає від бізнесу оперативної аналітики в режимі реального часу, чіткого прогнозування і максимально точної організації ланцюжка поставок.

Провідні фахівці провели презентації по продуктам SAP для роздрібного бізнесу, які дозволять нашому ритейлеру крокувати в ногу з часом:

  • SAP S / 4HANA EnterpriseManagement for Retail.
  • Особливості міграції з SAP ERP на SAP S / 4HANA.
  • Інструменти планування запасів, які допоможуть вирішувати проблеми out of stock і over stock.
  • Омніканальна торгівля і маркетинг. Продуктова лінійка SAP Hybris і CAR.
  • Управління закупівлями -SAP Ariba.
  • SAP Business One – система управління підприємством для окремих напрямків бізнесу у великій корпорації.
  • SAP SuccessFactors: HCM в хмарі. Розвиваючи людей розвиваємо бізнес.

У режимі відкритої дискусії ІТ-директори великих роздрібних мереж разом з експертами SAP аналізували поточну ситуацію і розробляли стратегію розвитку галузі ритейл на найближчі 5-10 років.

Жвавий інтерес з боку керівників ІТ провідних українських компаній показав, ритейл в Україні готовий застосовувати кращий світовий досвід для підвищення якості послуг, що надаються своїм клієнтам, трансформації і розвитку роздрібного бізнесу.

___________

Компанія AGELESS – SAP Gold Partner, провідна консалтингова компанія, яка має кращу в Україні експертизу в галузі ритейл і дистрибуція. AGELESS займається проектами на базі рішень SAP з 2006 року. На рахунку AGELESS більше 100 успішних проектів у галузі впровадження систем для управління підприємством, розвитку і підтримки існуючих систем.

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків. Компанія SAP SE допомагає організаціям будь-якого розміру і спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Передові технології SAP гарантують високу рентабельність, сприяють зростанню підприємств. В Україні компанія SAP представлена ​​з 1995 року.