SAP S/4HANA для INTERTOP: лідер fashion ритейл впровадив ERP разом з AGELESS

Компанія AGELESS завершила проект із впровадження SAP S/4HANA в INTERTOP Ukraine. Ніякі виклики 2020 року не завадили здійснити продуктивний старт нової системи менш ніж за 10 місяців. Під час проекту багато технологій та рішень впроваджувалися в Україні вперше.

Успішну реалізацію зумовила злагоджена та чітка робота обох сторін, які в розпал виконання змушені були повністю перейти на віддалену роботу.

БУТИ ПЕРШИМИ ДЛЯ ПЕРШИХ

Проект для INTERTOP став першим в Україні зі впровадження SAP S/4HANA повного циклу в галузі торгівлі модними товарами (fashion retail).

«Ще на етапі переговорів для нас було очевидно, що в INTERTOP є велике прагнення долучитися до найкращих світових практик і правильної організації процесів у компанії. Наш досвід у ритейлі та інноваційне рішення SAP S/4HANA стали фундаментом, завдяки якому INTERTOP запланували новий етап розвитку не лише в Україні, але й за межами країни», – прокоментував підсумки проекту генеральний директор AGELESS Юрій Курлянчик.

Провідні фішки та особливості впровадження:

  • Спеціалізоване рішення для галузі ритейл SAP CAR дає змогу збирати дані з POS-терміналів, аналізувати продажі та є основою для подальшої прогнозної аналітики.
  • Розроблений функціонал для обліку ПДВ, який застосовується для оптових і роздрібних продажів, а також інтернет-продажів на базі SAP S/4HANA. Цього модуля немає у класичній конфігурації, але він потрібен усім ритейлерам.
  • Інтеграція IT-рішень INTERTOP для складу, управління магазинами, системами лояльності тощо з S/4HANA. Для цього командою консультантів AGELESS були розроблені універсальні об’єкти інтеграції, які через інтеграційну шину зв’язали усі необхідні системи в єдиний інформаційний простір.
  • Весь цикл інтернет-продажів реалізований в SAP S/4HANA.

«Дякую усім, хто брав участь у проекті. Сильні PM з обох сторін, залученість і пильна увага з боку керівництва INTERTOP – це синергія, яка стала основою успіху спільного проекту. Дуже приємно, коли обидві команди налаштовані на високий результат, а робочі процеси побудовані злагоджено та чітко», – додав Юрій Курлянчик.

ПРОЕКТ ВИКЛИКІВ

Друга половина реалізації проекту прийшлася на пандемію COVID-19 та карантин. Це змусило обидві команди працювати в особливих умовах, коли ключові процеси довелося налаштовувати онлайн.

«Спільними зусиллями компаній AGELESS та INTERTOP була правильно налагоджена віддалена робота. Саме грамотний перехід на керування процесами онлайн дав змогу здійснити продуктивний старт у запланований термін. Тепер ми знаємо на практиці, що навіть складні проекти можна впроваджувати віддалено, з мінімальною онсайт участю», – зазначив генеральний директор AGELESS.

Цей результат став можливим завдяки покроковій стратегії розвитку компанії INTERTOP, яка обрала інноваційні рішення SAP та залучила партнера з глибокою галузевою експертизою. AGELESS має понад 20 виконаних проектів у ритейлі для лідерів національного та міжнародного ринків.

«Як лідер у галузі fashion ритейлу в Україні, INTERTOP відкритий до цифрової трансформації. Для нас використання digital-технологій не стільки модний інноваційний тренд і підтвердження технологічної зрілості компанії, скільки необхідна умова для росту та розвитку нашого бізнесу у конкурентному середовищі. Тому INTERTOP як прогресивна компанія постійно впроваджує інновації для росту ефективності та підвищення адаптивності до змін переваг споживачів», – у свою чергу, заявив CEO INTERTOP Ukraine Сергій Бадрітдінов.

ТРИ В ОДНОМУ

«В INTERTOP Ukraine одним із важливих завдань було поєднати логістику та фінанси у спільній ERP. Вузьким місцем для розвитку та стабільного зростання компанії стало ведення цих процесів у різних системах, а також відсутність єдиного погляду на ситуацію в компанії. За допомогою ERP SAP S/4HANA ми поєднали всі життєво важливі процеси. Це дає змогу керівництву компанії бачити реальну картину того, що відбувається», – розповіла консультант компанії AGELESS за напрямом SAP CAR, керівник проекту в INTERTOP Ukraine Марина Савчина.

Фактично команда AGELESS під час одного проекту виконала три:

  • Впровадження SAP S/4HANA та SAP CAR.
  • Інтеграція SAP S/4HANA та інтернет-магазину.
  • SAP S/4HANA як єдина інтеграційна точка інтерфейсів для всіх напрямів і процесів (Мегашоп, склад, інтернет-магазин тощо).

«Загалом ми інтегрували в SAP S/4HANA близько 50 інтерфейсів. Система SAP дозволяє обробляти декілька тисяч інтернет-замовлень на день. Ми задоволені результатом спільної роботи з INTERTOP Ukraine та віримо, що компанія досягне запланованих цілей. Окремо зазначу, без сильних архітектора та команди ІТ з боку замовника було б складно реалізувати все заплановане в термін, дуже стислий з точки зору впровадження IT-проектів», – резюмувала Марина Савчина.

Зауважимо, що наразі сучасні рішення з автоматизації бізнесу є як ніколи актуальним. До нових ринкових умов значно легше адаптуються компанії, які використовують сучасні технології та інноваційні рішення. Пропонуємо чек-лист для перевірки готовності вашого бізнесу до впровадження SAP S4/HANA.