SAP SMB Innovation Summit 2018

10-12 квітня компанія AGELESS взяла участь в заході SAP SMB Innovation Summit 2018, де були представлені останні інноваційні продукти і технології SAP Business One, кращі галузеві рішення для підприємств середнього і малого бізнесу.

Цей грандіозний захід в Барселоні об’єднав понад 1000 фахівців напрямку SAP Business One зі всієї Європи. Протягом трьох днів партнери по впровадженню рішень, а також розробники інноваційних продуктів на платформі SAP Business One обмінювалися досвідом і горіли спільною ідеєю зробити шлях розвитку середнього і малого бізнесу простішим.

Ключові напрямки SAP SMB Innovation Summit 2018:

• Основні кроки до успіху: цілі та шляхи їх досягнення
• Нові продукти і рішення для SAP Business One і SAP Business ByDesign
• Знайомство з експертизою провідних розробників галузевих рішень
• Обмін досвідом всередині SAP Partner Ecosystem
• Останні інновації та пропозиції на Ярмарку рішень від партнерів заходу

Багато уваги було приділено темі Design Thinking. Сучасні рішення здатні реалізувати не тільки стандартні бізнес-процеси замовника, а й враховувати специфіку галузі. Вони можуть виконати повну цифрову трансформацію бізнесу. Інноваційні продукти SAР дозволяють клієнту йти в ногу з часом. Design Thinking – це про те, коли систему можна навчити думати про бізнес так, як про нього думає власник.

Компанія AGELESS на 2018 SMB Innovation Summit знайшла нових партнерів, які займаються галузевими рішеннями на базі SAP Business One. Ми впевнені, що співпраця з європейськими експертами і наш багаторічний досвід впровадження рішень SAP допоможуть розвивати середній та малий бізнес в Україні.