SAPPHIRE NOW 2021 – наймасштабніша онлайн-конференція для бізнесу

7-10 червня відбудеться європейська частина SAPPHIRE NOW 2021 – щорічної онлайн-конференції для користувачів, партнерів SAP та компаній, які прагнуть змін та розвитку. На заході з перших вуст ви зможете дізнатися про найновіші розробки SAP, послухати дискусії між провідними експертами, ознайомитися з досвідом клієнтів SAP та взяти участь у практичних вебінарах.

News_SAPPHIRE NOW_

Участь у SAPPHIRE NOW є безкоштовною і доступною для всіх бажаючих.

 

ЗАХОДИ, ЩО ВІДБУДУТЬСЯ В РАМКАХ SAPPHIRE NOW, ПОДІЛЕНІ НА 8 ТЕМАТИЧНИХ БЛОКІВ (ТРЕКІВ)

News_SAPPHIRE NOW_Topics

 

ГАЛУЗІ

На треку «Галузі» йтиме мова про застосування рішень SAP у різних галузях виробництва та сфери послуг, від машинобудування до діяльності страхових компаній. На треку “Галузі” будуть представлені кейси та кращі рішення для більш ніж 12 галузей від провідних спікерів з усього світу.

ІТ

Трек присвячений цифровій трансформації підприємств та переходу в хмарне середовище. Ключові питання теми – впровадження нових рішень SAP, інновації з SAP S4/HANA Cloud, шлях до розвитку з RISE with SAP та SAP Business Process Intelligence.

ЗАКУПІВЛІ

Якщо ви цікавитеся модернізацією співпраці з торговельними партнерами за допомогою SAP Business Network, радимо відвідати заходи з цього треку. Там ви дізнаєтеся про те, як SAP допомагає організаціям погоджувати рішення про витрати зі стратегією бізнесу в умовах сучасної мережевої економіки. Та яким чином можна оптимізувати витрати на зовнішній персонал та закупівлю послуг.

ЛАНЦЮГИ ПОСТАЧАННЯ

Пандемія наочно показала нам, як несподівані глобальні зміни можуть зруйнувати ланцюги постачання. SAPPHIRE NOW 2021 знайомить з найновішими підходами до планування ланцюгів постачання, які забезпечують максимальну прозорість і швидку адаптацію до нових умов.

ЛЮДСЬКІ РЕСУРСИ

У цьому треку ви дізнаєтеся, як SAP SuccessFactors HXM Suite допоможе оптимізувати управління персоналом на вашому підприємстві так, щоб максимально розкрити потенціал ваших працівників.

КЛІЄНТСЬКИЙ ДОСВІД

Трек присвячений тому, як за допомогою рішень SAP збільшити продажі та одночасно подбати про кожного клієнта. Дізнайтеся, як інтелектуальні технології залучення клієнтів та інструменти електронної комерції нового покоління слід використовувати, щоб бути завжди на зв’язку і надавати найвищу якість клієнтського досвіду.

МАЛІ ТА СЕРЕДНІ ПІДПРИЄМСТВА

Дізнайтеся, чому рішення SAP можуть бути цікаві для невеликих компаній, які планують стрімкий розвиток і масштабування. Своїми історіями успіху поділяться керівники середніх підприємств з усього світу, які досягли своїх стратегічних цілей за допомогою рішень SAP.

ФІНАНСИ

Блок “Фінанси” розкриє тему трансформації управлінського обліку. Як цифровізація процесів сприяє пошуку нових методів роботи в напрямку фінансового планування та управління капіталом. Розглядатимуться теж теми кібербезпеки і управління ризиками.

 

ЯК ЗАПЛАНУВАТИ СВОЮ УЧАСТЬ У SAPPHIRE NOW?

Для країн Європи, Ближнього Сходу та Африки захід триватиме чотири дні – з 7 по 10 червня.

Щоб запланувати свою участь та обрати потрібні треки та сесії, пропонуємо зареєструватися на сторінці SAPPHIRE NOW. Там ви знайдете детальний план заходу та щоденний розклад доповідей і дискусій. На сайті ви зможете додавати потрібні вам сесії до свого особистого календаря, щоб не пропустити жодної цікавої теми.

Участь у SAPPHIRE NOW безкоштовна. Тому на конференцію варто записатися, навіть якщо ви не є власником або менеджером великого підприємства. Вона буде цікава всім, хто хоче дізнатися більше про SAP і світові best practices у провадженні бізнесу.

 

17.06 ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР AGELESS З УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ ПІДПРИЄМСТВА

Пропонуємо також відвідати наш вебінар “Signavio Process Manager як частина RISE with SAP. Управління процесами на шляху до змін”, який відбудеться онлайн 17.06 о 15:00.

До участі запрошуємо керівників департаментів розвитку бізнесу, IT директорів (CIO), керівників з управління проектами, керівників центрів компетенцій та підтримки програмних рішень, аналітиків бізнес-процесів, спонсорів та замовників проектів, ініціаторів змін.

Поспішайте! Реєстрація на заходи вже почалась!