Signavio Process Manager: новий інструмент для управління процесами

17 червня компанія AGELESS провела вебінар “Signavio Process Manager як частина RISE with SAP: управління процесами на шляху до змін”. Керівник проектів і архітектор ERP-проектів Анатолій Харечко детально пройшовся по сценаріях використання Signavio Process Manager.

 

ЩО ОБГОВОРЮВАЛИ

Під час вебінару учасники розглянули такі теми:

  • стратегія переходу на хмарні технології з RISE with SAP;
  • основні принципи Signavio Process Manager;
  • сценарії використання Signavio Process Manager.

Окрім цього, Анатолій Харечко поділився посиланнями на корисні матеріали і відповів на питання слухачів.

Презентацію можна отримати, залишивши контакти на сторінці заходу.

 

НА ЧОМУ НАГОЛОШУВАЛИ

“Як правило, ми часто кастомізуємо наші системи… це призводить до того, що виникають проблеми міграції на нові версії. За цією технічною проблемою стоїть досить серйозна бізнес-проблема. Питання міграції не дозволяє йти вперед і використовувати можливості нових технологій,” – зазначив Анатолій Харченко.

Виникає дилема: або витрачати багато часу та ресурсів на перенесення всіх кастомізацій на нову версію ERP-системи, або продовжувати використовувати стару версію і не користуватися перевагами нової. Саме для вирішення цієї дилеми компанія SAP запропонувала рішення RISE with SAP.

Метою RISE with SAP є трансформація бізнесу в так зване “інтелектуальне підприємство”. І першим кроком цієї трансформації є редизайн бізнес-процесів.

Саме для цього SAP пропонує інструмент Signavio Process Manager.

News_Signavio_

 

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ SIGNAVIO PROCESS MANAGER

Signavio Process Manager може як імпортувати і оптимізувати існуючі процеси, так і планувати процеси “з нуля”. Окрім цього, є можливість імпортувати рекомендовані процеси з SAP Best Practice.

“Коли я почав працювати з цим продуктом, я просто закохався в нього… він досить зручний і, що дуже важливо, зрозумілий, а клієнти дуже добре його сприймають,” – зізнався Анатолій Харечко.