Участь AGELESS у SUP DAY FORUM 2021

SUP DAY FORUM 2021 – ОДНА З НАЙОЧІКУВАНІШИХ ПОДІЙ ЛІТА ДЛЯ БІЗНЕСУ

10 червня відбувся довгоочікуваний щорічний офлайн форум Спілки підприємців України, унікальна платформа для спілкування між керівниками і топ-менеджерами української бізнес-спільноти. Своїм досвідом поділилися лідери компаній різних галузей. Протягом усього форуму червоною ниткою проходило питання, як долати кордони власного мислення та масштабувати бізнес навіть у кризу.

AGELESS on SUP DAY FORUM 2021_image

Катерина Глазкова, виконавча директорка СУП, так охарактеризувала тематику форуму: «Сьогодні говоримо про бізнес без кордонів. А точніше про те, як їх руйнувати та перетинати. У тему форуму ви заклали кілька сенсів – це і про світові кордони, зміну реальності у постковідному світі, і про ментальні кордони».

Теми доповідей:

  • Як зважитися на масштабний ребрендинг у кризу
  • Як підвищити впізнаваність бренду та лояльність персоналу
  • Яких стратегій під час пандемії дотримуються керівники проектів старт-ап та чому обрали розбудову бізнесу в Україні
  • Яку стратегію обрати керівникові компанії в управлінні та осучасненні виробничого підприємства, в пристосуванні до потреб ринку
  • Як найбільшим компаніям залишатися гнучкими і разом з тим впроваджувати проривні технології 
  • Як перелаштувати бізнес-процеси, щоб легко масштабуватися
  • Які інноваційні технології та підходи варто застосовувати у виробництві сьогодні
  • Як успішно виходити на експортні ринки навіть під час кризи

AGELESS on SUP DAY FORUM 2021_image 3

Форум об’єднав майже дві сотні підприємців різних галузей.

Вже кілька років поспіль AGELESS є членом СУП та бере активну участь в заходах спілки українських підприємців. На форумі делегат від AGELESS Анна Тітаренко провела ряд ділових зустрічей із вже існуючими та потенційними клієнтами SAP. 

AGELESS on SUP DAY FORUM 2021_image 2

Тішить те, що бізнес-спільнота завжди на хвилі інновацій та пошуку рішень для розвитку. SUP Day Forum – тому доказ. 

AGELESS on SUP DAY FORUM 2021_image 4

ЗАХОДИ AGELESS

Наші заходи також сприяють тому, щоби клієнти мали більше можливостей для реалізації найамбітніших задумів. Пропонуємо відвідати найближчі з них.

16 червня запрошуємо на вебінар, присвячений темі управління фінансами на SAP S/4HANA із циклу вебінарів Intelligent Finance. На цьому заході, який проводиться для країн CEE (Центральної та Східної Європи) ми розповімо про наш кейс SAP S4/HANA in Fashion Retail для  компанії Intertop.

17 червня запрошуємо на вебінар, присвячений темі управління бізнес-процесами підприємства – Signavio Process Manager як частина RISE with SAP. Управління процесами на шляху до змін.