Вебінар для керівників дистриб’юторських компаній

Компанія AGELESS 5 липня 2018 року провела вебінар для керівників компаній галузі дистрибуції та гуртової торгівлі.

Інформаційні технології все більше проникають в життя кожної людини. Тому зараз, аби тримати тісний зв’язок з клієнтом, партнерами та своїми співробітниками, підприємства починають використовувати все більше різних програмних продуктів та мобільних додатків. Значна доля продажів нині активно переходить в он-лайн. І, щоб не відставати від конкурентів, необхідно постійно впроваджувати нові технології в свою діяльність.

Як не помилитися у виборі системи? На що варто звернути увагу при виборі постачальника програмних продуктів? Які бізнес-процеси є для торгової компанії першочерговими для автоматизації?

На всі ці питання шукали відповідь наші експерти:
Володимир Білоус – Керівник напрямку SAP Business One,
Станіслав Стриж – Менеджер по роботі з клієнтами SAP Business One,
Дмитро Семенюк – Керівник проектів, Консультант SAP Business One.

Експерти компанії протягом години ділилися досвідом в напрямку автоматизації бізнесу та вибору рішення рівня ERP. Вони дали ряд цінних порад, які допоможуть власникам бізнесу зорієнтуватися у великій безлічі продуктів та рішень, а також зробили короткий огляд важливих модулів системи SAP Business One. Ця система все більше привертає увагу середніх та малих підприємств в Україні та входить в ТОП рекомендованих альтернативних рішень для розвитку бізнесу.

SAP Business One – це найпопулярніша управлінська система для середнього та малого бізнесу в світі. Її основна перевага в тому, що всі основні процеси підприємства взаємодіють в єдиному цифровому просторі, що дає можливість бізнесу бачити реальний стан справ підприємства в розрізі реального часу і приймати ефективні управлінські рішення.

На вебінар зареєструвалося більше 100 підприємців з різних куточків України.  Значний інтерес проявили компанії таких напрямків торгівлі: автотовари, продукти харчування, агро-хімія, вода та алкогольні напої, товари та обладнання для будівництва, сантехніка, фарби, електротовари та продукти B2B.

Переглянути вебінар можна на нашій сторінці YouTube.

Цикл вебінарів для галузі дистриб’юції та гуртової торгівлі триватиме до кінця вересня 2018 року. Слідкуйте за новинами на сайті та в соцмережах!