Вебінар «Функціональні переваги від міграції на SAP S/4HANA» зібрав понад 100 учасників

Компанія AGELESS проводить серію заходів, присвячених міграції на нову систему SAP S/4HANA. У вебінарі, який відбувся 28 квітня, взяли участь понад 100 учасників (більше 100 реєстрацій і більше 60 глядачів он-лайн) – представників українського бізнесу. Це свідчить про неабияку зацікавленість в отриманні актуальної та фахової інформації щодо майбутніх перетворень.

Сторінка вебінару «Функціональні переваги від міграції на SAP S/4HANA» за посиланням.

ЩО ОБГОВОРЮВАЛИ

Провідною темою вебінару стали питання:

  1. Які переваги отримає бізнес від функціональності в SAP S/4HANA.
  2. Які інструменти й можливості нової системи отримають користувачі.
  3. Як це сприятиме більш стрімкому розвитку підприємства.

Спікерами вебінару стали представники компанії AGELESS – архітектор рішень SAP Олег Устименко та керівник департаменту продажів та маркетингу Михайло Куценко.

НА ЧОМУ НАГОЛОШУВАЛИ

Зокрема, Олег Устименко наголосив на тому, що компанії, які вже перейшли на нову систему, отримали значні переваги для бізнесу. Це підвищення ключових показників діяльності підприємств різних галузей.

«Один із провідних факторів успішної реалізації проекту – вибір правильного сценарію міграції. Так, трансформацію ландшафту SAP радить лише 5% клієнтів. Він складний, дорогий і підходить компаніям, готовим до значних інвестицій у складний процес. Для більшості клієнтів оптимальними є нове впровадження та конверсія системи.

У випадку вибору нового впровадження ви отримуєте повний пакет функціоналу SAP S/4HANA. Втім є обмеження щодо переносу історичних даних та власних модифікацій, розробок під конкретного клієнта.

Конверсію системи можуть обрати клієнти, які не мають великої кількості кастомізованих рішень. Ви зможете перенести історичні дані, сумісні модифікації, втім не матимете можливостей для впровадження нових систем. Для подолання цієї проблеми доведеться розробляти окремі проекти для впровадження необхідного функціоналу», – зауважив архітектор рішень SAP.

Олег Устименко наголосив, що функціональні відмінності та переваги SAP S/4HANA у порівнянні з SAP ERP є значними.

«Функціональність поділяється на загальну та спеціалізовану. Також до послуг клієнтів хмарні рішення, які дають більше інструментів для автоматизації та керування процесами», – зазначив Олег Устименко.

Під час вебінару експерт детально зупинився на функціональних відмінностях систем на прикладі окремих важливих процесів підприємства – закупівлі, продажі, постачання, виробництво, фінанси, послуги, галузі тощо.

Також Олег Устименко запропонував спільну оцінку готовності компанії до проекту міграції, створення дорожньої карти та персоналізований аналіз точок прибутків та оптимізації витрат. Це стосується технічної, функціональної та стратегічної складової проекту.

 

Компанія AGELESS розробила покрокову дорожню карту та пропонує скористатися пропозицією. За підсумками оцінки розроблятиметься стратегія міграції на SAP S/HANA, яка за якісної та фахової підготовки відбудеться в штатному режимі.

 

Вебінар «Функціональні переваги від міграції на SAP S/4HANA» мав на меті сформувати розуміння, як правильно організувати процес міграції. Компанія AGELESS, платиновий партнер SAP, член міжнародного альянсу United VARs, надає клієнтам всебічну консультаційну підтримку та здійснює міграцію на SAP S/4HANA.

Отримати презентацію вебінару «Функціональні переваги від міграції на SAP S/4HANA»