Згадуємо яскравий 2021-ий, зустрічаємо новий 2022-ий!

До Нового Року залишаються лічені дні. В повітрі розноситься аромат мандарин та хвої, і ми з приємним хвилюванням підводимо підсумки цього року та будуємо плани на наступний.

News_New Year_2.1

 

15 РОКІВ AGELESS

Цього року компанія AGELESS святкувала своє 15-річчя! Ювілей ми яскраво відзначили широким переліком успішних проєктів (їх у нас вже більше 120!) та списком значних професійних досягнень!

News_AGELESS 15 years_

Серед важливих здобутків AGELESS:

  • Кількість клієнтів компанії вже 90+
  • Статус партнерства – SAP Platinum Partner
  • Членство в міжнародному альянсі United VARs
  • Статус SAP Cloud Focus Partner

 

 

 

ПРОЄКТ AGELESS ТА INTERTOP UKRAINE В ФІНАЛІ SAP QUALITY AWARDS 2021

News_Intertop_SAP QA 2021_1

Минулого року ми розповідали про завершення проєкту для компанії INTERTOP Ukraine. Він став першим в Україні зі впровадження SAP S/4HANA повного циклу в галузі торгівлі модними товарами (fashion retail).

Влітку 2021 роук цей проєкт увійшов до переліку кращих у Цетральній та Східнійї Європі в категорії Business Transformation – Enterprise Solutions, ставши фіналістом SAP Quality Awards 2021.

 

 

 

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ SAP РОСТЕ Й МІЦНІШАЄ

Career_06

Компанія AGELESS вже впродовж 15 років реалізує надважливу місію – розвиток бізнесу з рішеннями SAP.  Пропонуючи ринку best practice та провідні технології, ми пришвидшуємо темпи цифрової трансформації наших клієнтів.

Коло користувачів SAP щороку впевнено зростає. Кількість клієнтів AGELESS вже наближається до 100, і для забезпечення їх потреб у якісному консалтингу ми системно збільшуємо та вдосконалюємо команду SAP-консультантів. Формула успіху проста: якісний сервіс дорівнює – успішна реалізація проєктів.

Цього року ми запустили програми з перекваліфікації JumpToSAP і стажування AGELESS. NewGeneration. Вони покликані розширити спільноту SAP-консалтингу, залучаючи експертів різних професійних напрямків та випускників ВНЗ.

 

 

ДІЛИМОСЯ ЕКСПЕРТИЗОЮ ПО SAP, ЗБИРАЄМО ШИРОКУ АУДИТОРІЮ

News_Rise&Signavio

AGELESS завжди тримає руку на пульсі. Ми пропонуємо українському бізнесу найсвіжіші рішення від SAP. Цього року AGELESS залучив до вебінарів, які були присвячені новим продуктам та рішенням від SAP для українського ринку, більше 500 глядачів.

2021 рік приніс нову пропозицію від SAP SE – RISE with SAP. Тому неабиякий інтерес викликав вебінар “Signavio Process Manager як частина RISE with SAP: управління процесами на шляху до змін”.

На вебінарі SAP із циклу Intelligent Finance, присвяченому фінансовому менеджменту в SAP S/4HANA, ми розповідали для про досвід впровадження SAP S/4HANA для INTERTOP Ukraine. Це був дуже цікавий та насичений онлайн-івент для учасників з країн усієї Європи.

В листопаді на вебінар “Управління виробництвом для СМБ в галузевому рішенні від SAP – Beas Manufacturing” прийшло майже 200 глядачів. Рішення Beas Manufacturing викликало неабиякий інтерес у аудиторії. Після заходу ряд компаній звернулися із запитом на подальшу демонстрацію та передпроектний аналіз  для впровадження системи.

 

УСПІХ КЛІЄНТІВ – ПРИВІД ДЛЯ ГОРДОСТІ AGELESS

News_Parquet Ideas B1_ph1

Проєкти впровадження ERP «з нуля» – це показник зрілості партнера SAP SE. Ми пишаємося такими проєктами, адже вони вимагають високого професіоналізму, зосередження та злагодженої командної роботи як зі сторони партнера, так і з боку клієнта.

Показовим став проєкт впровадження SAP Business One (ERP-системи для середнього та малого бізнесу) для компанії “Паркетные Идеи”. Він тривав всього 6 місяців!

В цей стислий термін компанія замовника отримала повноцінну ERP, яка забезпечила головні завдання бізнесу: управління фінансами, інтеграцію основних процесів компанії в єдиному цифровому просторі, доступ до системи в режимі реального часу та зменшення кількості «ручних помилок» в роботі з замовленнями.

 

 

ВІДКРИВАЄМО СЕКРЕТИ ЛЕГКОЇ РОБОТИ З SAP BUSINESS ONE

Blog_Why B1 So Convenient

В Україні все більшої популярності в галузі SMB набуває ERP-система SAP Business One. Зростає кількість клієнтів, які обирають її для свого бізнесу, разом з ними росте кількість простих користувачів системи.

Так виникла необхідність створення блогу SAP Business One Tips, де ми розповідаємо про можливості системи та важливі функції, які роблять щоденну роботу простого користувача приємною та ефективною.

 

 

 

ВІТАЄМО ВАС ІЗ НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2022 РОКОМ!

News_New Year_3

Від щирого серця команда AGELESS вітає кожного з вас із Новим Роком та Різдвом!

Ми глибоко цінуємо вашу довіру та співпрацю. Завдяки вам ми зростаємо, розвиваємося та робимо впевнені кроки до вдосконалення.

Разом ми здатні освоювати нові вершини, долати будь-які виклики! Дякуємо! І до зустрічі в новому році!

Ваша команда, AGELESS