Про AGELESS

AGELESS — незалежна компанія, яка з 2006 року реалізує та впроваджує рішення SAP для бізнесу в Україні. Працюємо з понад 80 національними та міжнародними клієнтами, виконуємо складні та нестандартні проекти з автоматизації бізнес-процесів, успішно впроваджуємо новітні технології.

У 2019 році ми здобули членство в United VARs. До складу цього потужного альянсу входить 50 провідних партнерів SAP з понад 90 країн. Це близько 10 тисяч сертифікованих консультантів SAP, які обслуговують понад 8000 клієнтів у всьому світі.

United VARs проводить ретельний відбір компаній до альянсу. Учасники мають бути одними з найкращих у своєму регіоні та відповідати високим вимогам:

  • наявність успішних кейсів,
  • достатній обсяг продажів,
  • штат сертифікованих фахівців,
  • внутрішній центр підтримки клієнтів.

Разом з партнерством United VARs ми здобули статус Платинового партнера SAP SE та стали єдиною локальною компанією в Україні з найвищим партнерським статусом. Таке визнання стало результатом багаторічної ефективної співпраці з SAP та впровадження кращих рішень і технологій для великого та середнього бізнесу.

 

UVARs_AGELESS

 

ІСТОРІЯ AGELESS

У перекладі з англійської AGELESS означає «непідвласний віку», і це про нас. У нашій команді працюють як досвідчені фахівці з досвідом понад 15 років, так і молоді консультанти. Ми надихаємо клієнтів на прийняття стратегічних, іноді революційних рішень для оптимізації процесів, підвищення прозорості та фінансового оздоровлення бізнесу.

Компанія починає свій відлік з 2006 року. Це був старт на ринку, який тільки формувався. В Україні почалося впровадження західних бізнес-моделей — золота доба інновацій для великих компаній, які вже досягли певних вершин у розвитку та потребували кращих програмних рішень для вирішення бізнес-завдань.

Однією з перших була компанія Fozzy Group, де проект впровадження рішення SAP у подальшому став прикладом оптимізації процесів роздрібної торгівлі. У цьому масштабному проекті сформувалася основа нашої команди.

З першого дня існування компанія AGELESS — офіційний партнер SAP Ukraine. За роки роботи ми здобули безцінний досвід і обґрунтовано заявили, що AGELESS має глибоку експертизу і статус компанії з компетенціями у впровадженні рішень SAP.

Продовжуємо рух вперед, і маємо важливі досягнення:

  • 2012. Створення внутрішнього експертного центру PCoE. Ми пройшли сертифікацію та створили центр підтримки клієнтів — SAP Partner Center of Expertise, який повністю відповідає вимогам SAP SE. Компанія кожні два роки успішно проходить ресертифікацію і збільшує кількість клієнтів з підтримки, пропонує нові послуги та сервіси.
  • 2013. Партнер програми SAP University Alliances. Ця програма скерована на розвиток і розширення інтелектуального капіталу. Тому з метою залучення молодих спеціалістів до галузі IT консалтингу компанія AGELESS тісно співпрацює з вищими навчальними закладами в Україні, які входять до альянсу.
  • 2019. Ключовий партнер програми SAP Cloud Focus Partner Program в Україні. Відповідно до пріоритетів компанії SAP SE протягом останніх років ми займаємося просуванням та популяризацією хмарних рішень в Україні, які покликані вирішувати актуальні завдання бізнесу.

 

 

ДЛЯ КОГО МИ ПРАЦЮЄМО

Нашими клієнтами в Україні є компанії, націлені на сталий розвиток. Ми допомагаємо у стандартизації бізнес-процесів та оптимізації витрат через упровадження й використання рішень SAP. Клієнти AGELESS працюють над інвестиційною привабливістю та висувають високі вимоги щодо фінансової прозорості та керованості бізнесу.

Нашими пріоритетними напрямками на сьогоднішній день є продукти та рішення SAP, за допомогою яких бізнес може швидко реагувати на зміни ринкових умов. Ці рішення сприяють успішній цифровій трансформації бізнесу клієнтів.

Сьогодні керівники компаній прагнуть користуватися сучасними інструментами, які дають змогу приймати ефективні управлінські рішення завдяки вбудованій аналітиці та технології машинного навчання.

У співпраці з клієнтами для досягнення успішних результатів ми спираємося на потужну команду консультантів. Фахівці виконують нестандартні та складні завдання з впровадження рішень, їхнього розвитку, локалізації та підтримки. Це сприяє осучасненню та більшій ефективності бізнесу.

AGELESS — постійний учасник ділових заходів. Частиною нашої місії є просування технологій, які змінюють світ і відкривають нові можливості для зміцнення позицій на ринку та здобуття лідерства в галузі.

 

КЕРІВНИЦТВО

ЮРІЙ КУРЛЯНЧИК, Генеральний директор

Очолює AGELESS із дня заснування в 2006 році. Під керівництвом Юрія компанія здобула статус провідного партнера SAP SE, пройшла шлях від сервісного до Платинового партнера.

Стратегічний підхід до розвитку AGELESS став провідним чинником здобуття унікальних позицій в Україні – зокрема, членства в United VARs. Компанія працює на національному рівні, компетенції команди дають змогу експортувати сервісні послуги до країн Європи.

Юрій має понад 20 років досвіду з управління проектами ERP у великих компаніях, антикризового менеджменту. Виступає як консультант з підвищення ефективності бізнесу за допомогою інформаційних технологій.

ТАЇСІЯ ЗУБКО, директор з консалтингу

Керівник проектів. Бізнес-архітектор SAP в галузі управлінського обліку, бюджетування. Консультант SAP CO, FM. Досвід впровадження рішень SAP понад 15 років.

Таїсія має експертні знання в предметних галузях: бюджетування, управлінський облік, а також досвід розробки та вдосконалення методик бізнес-планування, обліку та фінансового аналізу.

Спеціаліст з аудиту проектів у напрямку бюджетування, внутрішнього і зовнішнього фінансового обліку.

 

КАР’ЄРА

Команда AGELESS поєднує понад 50 сертифікованих фахівців із досвідом впровадження рішень SAP у гуртовій та роздрібній торгівлі, в галузі телекомунікацій, енергетики, банківській сфері, фармацевтиці, металургії та машинобудуванні, в державній галузі.

На час виконання проектів наші консультанти стають частиною команди клієнта та працюють на реальний результат — успішне впровадження SAP до продуктивного запуску системи з постпродуктовою підтримкою.

Консультанти — головна цінність та інвестиція компанії. Співробітники системно підвищують і поглиблюють компетенції у галузі SAP та в окремих спеціалізованих напрямках IT. Керівники проектів проходять сертифікацію в SAP та Українській асоціації управління проектами (IPMA).

Ми залучаємо фахівців з досвідом роботи з рішеннями SAP, участі в проектах. Також пропонуємо перекваліфікацію на консультанта SAP фахівцям у фінансах, логістиці, бізнес-плануванні, економіці, IT, які глибоко розуміються на бізнес-процесах, мають професійний та життєвий досвід.

Компанія AGELESS відкрита для всіх, хто готовий до змін, опанування нових технологій та системного вдосконалення професійних компетенцій.

Надсилайте резюме з супровідним листом (розмір вмісту – не більше 10 Мб) на електронну адресу info@ageless.com.ua.