Про компанію

Курлянчик Юрій, Генеральний директор компанії AGELESS, має більше 20 років досвіду в таких напрямках як: управління проектами ERP у великих компаніях, антикризовий менеджмент, а також у наданні консалтингових послуг у галузі збільшення ефективності бізнесу за рахунок інформаційних технологій. Очолює компанію з 2006 року, з моменту її заснування.

Компанія AGELESS заснована в 2006 році. За роки свого існування зайняла провідну позицію в галузі надання послуг консалтингу та впровадження рішень для ефективного управління бізнесом на базі продуктів SAP для галузей: торгівля і дистрибуція, товари народного споживання, хімія і фармацевтика, металургія, банківські послуги, страхування, енергетика, телекомунікації, транспорт і логістика, державний сектор.

З кожним роком компаній, що використовують рішення SAP, стає все більше. Наші фахівці знайомлять клієнтів з новими продуктами та рішеннями SAP, а також допомагають їх бізнесу розвиватися і вдосконалюватися.

Провідна консалтингова компанія в галузі надання сучасних рішень для ефективного управління бізнесом. Ми надаємо повний спектр послуг з побудови комплексних систем управління підприємством на базі SAP, впроваджуємо інноваційні продукти і технології у сфері інфраструктурних рішень від лідерів ринку, що дозволяють з максимальною ефективністю зберігати, обробляти і захищати дані.