Керівництво

Курлянчик Юрій
Генеральний директор компанії AGELESS
Має більше 20 років досвіду в таких напрямках як: управління проектами ERP у великих компаніях, антикризовий менеджмент, а також у наданні консалтингових послуг у галузі збільшення ефективності бізнесу за рахунок інформаційних технологій. Очолює компанію з 2006 року, з моменту її заснування.

 

Зубко Таїсія
Директор з консалтингу
Керівник проектів. Бізнес-архітектор SAP в галузі управлінського обліку, бюджетування. Консультант SAP CO, FM.
Досвід впровадження рішень SAP більше 10 років. Таїсія має експертні знання в предметних галузях: бюджетування, управлінський облік, а також досвід розробки та вдосконалення методик бізнес-планування, обліку і фінансового аналізу. Спеціаліст з аудиту проектів у напрямку бюджетування, внутрішнього і зовнішнього фінансового обліку.

 

КОМАНДА

Основний актив АГЕЛЕС – консультанти з їх досвідом і знаннями.
Команда консультантів – це понад 40 сертифікованих фахівців, що мають досвід впровадження різних рішень SAP в гуртовій та роздрібній торгівлі, в галузі телекомунікацій, енергетики, банківській сфері, фармацевтиці, металургії та машинобудуванні, в державній галузі.

Фахівці AGELESS мають досвід і власні методики, що дозволяють забезпечити розробку IT-стратегії підприємства з необхідною якістю та мінімальним відволіканням персоналу підприємства від основних завдань, а також несуть відповідальність за успішне впровадження SAP аж до продуктивного запуску системи і післяпродуктивної підтримки. Спеціалісти компанії AGELESS говорять однією мовою з клієнтом і чітко розуміють, як реалізувати його бізнес-процеси в системі.

Високоваліфіковані співробітники – це головна цінність та інвестиція компанії AGELESS. Ми зрощуємо команду лідерів, які прагнуть досягнення професійних цілей. AGELESS постійно проводить навчання та підвищення кваліфікації своїх фахівців у галузі SAP, а також в окремих спеціалізованих напрямках IT. Усі Керівники проектів проходять сертифікацію в SAP та Українській асоціації управління проектами (IPMA).