United VARs – Stronger than One

МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ ROLL-OUT, ПРОЕКТИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТА ПАРТНЕРСТВО ЗІ 100 КРАЇНАМИ

Компанія AGELESS – одна із провідних компаній в Україні зі впровадження та просування продуктів і рішень SAP. Із 2019 року ми є членами United VARs та здобули статус Платинового партнера SAP.

Це нові можливості для нас, як консалтингової компанії, так і для наших клієнтів. Разом із нами ви отримуєте найкращий сервіс та підтримку під час реалізації проектів Roll-out, впровадження та оптимізації ERP-систем підприємства і в міжнародних проектах.

На перший погляд United VARs – це:

  • 50+ провідних постачальників рішень SAP,
  • робота у понад 100 країнах світу,
  • 10000+ консультантів SAP для середнього бізнесу,
  • обслуговування 8000 клієнтів у всьому світі,
  • один із десяти глобальних партнерів SAP Platinum у всьому світі.

United VARs – це потужний альянс, який об’єднує провідних консультантів із країн, де рішення SAP працюють та розвиваються багато років. Усі учасники альянсу проходять жорсткий відбір на відповідність вимогам до членів та отримують ключову перевагу:

Під час реалізації міжнародних проектів ми маємо змогу залучити до партнерства консультантів та партнерів, чий фах найкращим чином відповідає потребам замовника.

Page_UVARs

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ SAP: ПОШУК БЕЗ АЛЬТЕРНАТИВИ

Ви шукаєте найкращого партнера для свого міжнародного проекту? Обирайте AGELESS та United VARs.

Чому ми:

1. Мультикультурність. Ваш проект для наших консультантів є грою на своєму полі. У кожній країні, де працює альянс, ми маємо місцевих постачальників рішень та змогу пройти шляхом найбільш оптимальної локалізації. Ваш проект відповідатиме місцевим особливостям та реаліям.

Наші партнери знають мову, культурні особливості та як вести бізнес, завжди в тренді місцевих та юридичних вимог та змін. Відповідно до ваших потреб ми пропонуємо як глобальні, так і місцеві послуги й підтримку у необхідному часовому поясі та мовами. Це стосується всіх етапів: планування, реалізації та після запуску проекту.

2. Лідери ринку для середнього бізнесу. До альянсу United VARs допускаються лише ретельно відібрані постачальники рішень SAP. AGELESS працює із 2006 року та має відповідний досвід роботи з проектами SAP та галузевими рішеннями SAP.

Саме тому ми можемо надати вам найкращі практики у бізнес-процесах та перетворити технології на нові бізнес-моделі, які стануть чинниками ваших бізнес-переваг.

3. Експерти SAP. Члени United VARs мають багатопрофільний досвід у більш ніж 100 галузевих рішеннях SAP та 250 надбудовах. Також учасники мають доступ до повного портфелю SAP та є експертами у таких темах – SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP Business One, хмарні рішення SAP, міграція та Roll-out, консалтинг та підтримка.

4. Експерти з інтеграції. Допомагаємо зробити ваші дочірні компанії більш прозорими за рахунок інтеграції бізнес-процесів, підключення ваших міжнародних клієнтів та створення узгоджених процедур звітності. Підвищенню прозорості сприяє використання сучасних рішень SAP, наприклад, S/4 HANA або SAP Business One.

5. Ми є ефективними та гнучкими. Встановлені міжнародні стандарти проектів United VARs та сталі процедури, які отримують схвальні відгуки клієнтів, допомагають забезпечити стабільну якість та продуктивність за межами національних кордонів.

Кожен проект під егідою United VARs є справою найвищого рівня. Тому ви маєте змогу розраховувати на швидкі процеси прийняття рішень. Наша структура є децентралізованою, тому успіх бізнесу наших учасників не залежить від успіху або невдачі іншого. Стандарти, структура та процедури роблять нас сильнішими.

 

UNITED VARS – STRONGER THAN ONE

Члени United VARs є незалежними суб’єктами. Кожен має власну маркетингову стратегію, портфоліо рішень. Але всі працюють разом задля спільної мети – зробити ваш міжнародний проект успішним.

Компанія AGELESS відкрита до міжнародного партнерства та реалізації проектів впровадження рішень SAP, Roll-out проектів та міграції на SAP S/4HANA за потужної підтримки United VARs.

 

Плануєте проект із залученням кращих експертів галузі? Залиште Ваші контактні дані

*поля обов'язкові для заповнення