Послуги

Сторінка в розробці

Компанія AGELESS є сертифікованим SAP PartnerEdge Sell Partner, має статус SAP Gold Partner, займається просуванням і впровадженням рішень SAP. Наші співробітники можуть підібрати потрібне Вам рішення, надати актуальну вартість програмного забезпечення, а також проконсультувати щодо умов ліцензування та підтримки рішень SAP.

Впровадження нових та розвиток існуючих рішень SAP – це ключовий напрямок діяльності компанії AGELESS. Маючи широкий спектр продуктів від вендора SAP, консультанти AGELESS завжди готові допомогти з вибором корпоративної інформаційної системи, проконсультувати в напрямку оптимізації бізнес-процесів підприємства та розробки стратегії щодо подальшого розвитку ІТ-ландшафту компанії.

З моменту створення компанією SAP каналу підтримки клієнтів через партнерську мережу VAR Delivered Support, AGELESS є партнером по підтримці кінцевих користувачів. Партнерський центр експертизи AGELESS (PCoE) включає в себе команду досвідчених консультантів, які пройшли спеціалізоване навчання і сертифікацію, інфраструктуру підтримки, розгорнуту відповідно до вимог SAP, і набір готових до застосування стандартних послуг і процесів.

Багатий досвід, власні перевірені напрацювання, накопичені знання, а також згуртована робота наших програмістів дозволяють реалізовувати найбільш складні та нестандартні проекти.

Під час впровадження рішень SAP компанія AGELESS проводить наступні види навчання: навчання ключових користувачів, навчання членів проектних груп, навчання кінцевих користувачів. AGELESS також проводить консалтингові тренінги по SAP для замовників при необхідності підвищення професійного рівня співробітників.

Основне завдання бізнес-консалтингу полягає в комплексі робіт по налаштуванню всіх бізнес-процесів компанії на максимально можливу результативність. Аудит в напрямку автоматизації процесів підприємства та рекомендації щодо його розвитку дозволяють нам трансформувати бізнес клієнта зі стадії нестійкого зростання в стадію стабільного поліпшення і вдосконалення.

Компанія AGELESS, будучи партнером провідних виробників програмного забезпечення, пропонує послуги з побудови та модернізації IT-ландшафту. При цьому виконується повний цикл завдань: від деталізації вимог – до комплексного тестування, створення документації та навчання користувачів.

1 2