Послуги

Компанія AGELESS є сертифікованим SAP PartnerEdge Sell Partner, має статус SAP Platinum Partner, займається просуванням і впровадженням рішень SAP. Наші співробітники можуть підібрати потрібне Вам рішення, надати актуальну вартість програмного забезпечення, а також проконсультувати щодо умов ліцензування та підтримки рішень SAP.

Впровадження нових та розвиток існуючих рішень SAP – це ключовий напрямок діяльності компанії AGELESS. Маючи широкий спектр продуктів від вендора SAP, консультанти AGELESS завжди готові допомогти з вибором корпоративної інформаційної системи, проконсультувати в напрямку оптимізації бізнес-процесів підприємства та розробки стратегії щодо подальшого розвитку ІТ-ландшафту компанії.

Безперебійна робота підприємства прямо залежить від працездатності систем, які відповідають за життєво важливі складові діяльності компанії та потребують негайного реагування на запити бізнесу. Консультанти AGELESS забезпечують технічну підтримку всієї лінійки продуктів та рішень SAP, що гарантує їхню коректну роботу відповідно до потреб клієнта.

Міграція на SAP S/4HANA – це стратегічні інвестиції в інноваційні технології автоматизації бізнесу та сталий розвиток. Шлях повного перезавантаження мають пройти компанії, які вже використовують системи SAP ERP 6.0.

Зростання організації, відкриття нових філій та представництв потребує уніфікації процесів та створення стандартизованої ІТ-інфраструктури. Водночас саме успішні рішення із автоматизації бізнес-процесів зумовлюють розвиток компанії.

Професіоналізм будь-якої компанії – у високій кваліфікації її фахівців. Тому місія компанії AGELESS – навчати і робити інформацію доступною та зрозумілою для клієнтів. Без відповідних знань і навичок неможливо повністю розкрити потенціал рішень SAP.  Саме від якісного навчання користувачів залежить успіх в реалізації проектів і повне використання можливостей впроваджених рішень.