Ліцензування SAP

ЛІЦЕНЗУВАННЯ SAP: ПРОСТІ РІШЕННЯ СКЛАДНИХ ЗАВДАНЬ

Компанія AGELESS пропонує послуги з ліцензування продуктів та рішень SAP в Україні. Наш досвід дає змогу гарантувати підбір оптимальної системи автоматизації бізнесу та окремих процесів на підприємстві.

Працюємо у ключових галузях економіки України та маємо глибоку експертизу у консультуванні клієнтів, які зважилися на зміни. Автоматизація бізнесу докорінно змінює саму суть побудови процесів у компанії та потребує повної залученості команди з впровадження.

Придбання ліцензії SAP передбачає інвестиції у програмне забезпечення. За нашої допомоги ви оптимізуєте бюджет та отримуєте гнучку систему, повністю орієнтовану на потреби бізнесу.

Команда AGELESS завжди мислить категоріями, побудованими на планах стратегічного розвитку компанії-клієнта, із баченням перспективи, як можуть змінитися технології за 5-10 років. Ми допомагаємо побудувати ІТ-ландшафт, який буде осучаснюватися без стресів для команди клієнта.

Services_Licensing_

 

МОДЕЛІ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ПРОДУКТІВ SAP: ЯК ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ

Системи автоматизації бізнесу SAP є стійкими, безпечними та водночас гнучкими. Легко масштабуються та адаптуються до інтеграцій нових продуктів. Є дві моделі ліцензування:

 • On-Prem. Це ліцензія, яка купується один раз і назавжди, аналог «коробочних» продуктів, які ще 15-20 років тому постачалися на дисках з ліцензійними голограмами. Зараз розгортання проводиться через завантаження інсталяцій, а сама ліцензія є електронною. Користувач має доступ до всіх оновлень у межах терміну підтримки ліцензованого продукту. Коли відбувається глобальне оновлення рішення, клієнт завчасно отримує інформацію, має час та змогу прийняти нові налаштування (встановити ноти).
 • Cloud. Це ліцензія, яка діє за підпискою та забезпечує гнучкість користування, незалежність від термінів підтримки рішення та технічного обслуговування, своєчасне оновлення. Розгортання та налаштування проводить команда консультантів, без етапу впровадження та складних ІТ-інтеграцій. Зі свого боку, SAP постійно розвиває хмарні рішення та акцентує на швидкій адаптації продуктів цієї категорії до мінливого зовнішнього середовища.

Водночас консультанти AGELESS допомагають клієнтам обрати оптимальну конфігурацію та модель ліцензування інфраструктури SAP. Ми знаємо, як не розгубитися в розмаїтті продуктів SAP та обрати софт саме для вашої компанії, оскільки вендор пропонує понад 250 рішень та продуктів.

Трендом розвитку технологій з автоматизації бізнесу SAP є інтеграція ліцензій On-Prem та Cloud. Одна система доповнює іншу та допомагає швидко реагувати на глобальні виклики сьогодення.

Наприклад, ви маєте змогу почати процес закупівлі в SAP S/4HANA: підготувати тендерну документацію, вимоги до постачальника, сформувати заявку. Потім передаєте цей пакет документів до хмарного рішення SAP Ariba, де перевіряєте контрагентів, проводите торги. А завершуєте угоду в SAP S/4HANA.

Тому ми допоможемо:

 • підібрати вигідну модель ліцензування з перспективою розвитку;
 • сформувати пакет рішень-надбудов для автоматизації необхідних процесів;
 • впровадити, розгорнути та налаштувати обрану систему та додаткові рішення.

Наші консультанти аргументовано обґрунтовують кожен крок та пропонують модель, яка буде працювати на вирішення завдань вашого бізнесу.

 

ЧОМУ AGELESS

Компанія AGELESS є учасницею партнерської програми SAP Cloud Focus Partner та працює з обома моделями ліцензування.

Services_Licensing_SCFP

Ми приділяємо пильну увагу експертизі в галузі хмарних рішень SAP та міцно тримаємо руку на пульсі сучасних трендів, які впроваджуємо у таких напрямах:

 • фінансовий та управлінський облік,
 • збут готової продукції,
 • промислове виробництво,
 • управління закупівлями,
 • автоматизація складу,
 • управління персоналом,
 • управління відносинами з клієнтами,
 • бізнес-аналітика,
 • бюджетування,
 • логістика.

Консультанти AGELESS допоможуть обрати потрібне вам рішення, сформувати конфігурацію під ваші завдання та завжди враховують, як продукти SAP інтегруються до ІТ-екосистеми клієнта. Разом із нами ви гармонізуєте та удосконалите ІТ-ландшафт і водночас – бізнес-процеси в компанії.

Ми консультуємо з питань вартості необхідного програмного забезпечення, умов ліцензування та підтримки рішень SAP, а після впровадження або розгортання та налаштування системи навчаємо кінцевих користувачів.

З AGELESS ви проходите шлях від прийняття рішення до початку продуктової експлуатації обраних продуктів з комфортом їзди німецьким автобаном.