Міграція на SAP S/4HANA

МІГРАЦІЯ НА SAP S/4HANA: ПОВНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ БІЗНЕСУ

Міграція на SAP S/4HANA – це стратегічні інвестиції в інноваційні технології автоматизації бізнесу та сталий розвиток. Шлях повного перезавантаження мають пройти компанії, які вже використовують системи SAP ERP 6.0.

Services_S4 Migration_web_

 

ЧОМУ ПОТРІБНА ТА ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МІГРАЦІЯ

У 2027 році SAP завершить масову підтримку SAP ERP 6.0 та пакету рішень SAP Business Suite. Користуватися системою можна буде до 2040 року.

На перший погляд, компанії мають час на «переїзд», втім експерти SAP радять зробити це вже зараз. Адже експлуатація такої системи вартуватиме додаткових затрат та ускладнить користування та розвиток.

Адаптувати старі версії під нові вимоги бізнесу буде дедалі складніше.

Чим довшою буде історія напередодні «переїзду», тим складнішою буде карта міграції, яка може відбуватися за такими сценаріями:

 • Нове впровадження. Означає повне перезавантаження системи автоматизації-бізнесу з максимальним застосуванням інновацій у момент переходу.
 • Конверсія системи. Перехід із поточної системи SAP ERP 6.0 на SAP S/4HANA з максимальним зберіганням наявних напрацювань клієнта.
 • Трансформація ландшафту. Сценарій нового впровадження, при якому дані переносяться у цільову систему у залежності від організаційної структури компанії.

Сценарій міграції обирається за результатами функіонально-технічного оцінювання, яке проводиться до початку основних робіт. Термін залежить від масштабів компанії-замовника та може потребувати до 3 місяців роботи.

Водночас сама міграція триватиме до року та навіть більше для бізнесу з великим пулом напрацювань та багаторівневою архітектурою ландшафту. Отже, потребує ретельного планування та підготовки. Процес треба організувати таким чином, щоби впровадження нової системи не вплинуло на повсякденну діяльність.

Зі свого боку, компанія SAP SE розробила низку допоміжних інструментів для спрощення процесу. Ще на етапі підготовки замовник визначається з дорожньою картою та може спланувати максимально м’який перехід.

 

ЩО ТАКЕ SAP S/4HANA

SAP S/4HANA – це інноваційна високотехнологічна та продуктивна система автоматизації бізнесу, яка у режимі реального часу забезпечує ключові процеси в компанії:

 • фінанси,
 • закупівлі,
 • виробництво,
 • логістика,
 • продажі,
 • управління активами;
 • управління людськими ресурсами.

Гнучкість та адаптованість до інновацій є запорукою успішного розвитку та посилення впливу на ринку, зміцнення лідерства та водночас – оптимізації витрат на забезпечення бізнес-процесів.

Саме тому варто вже сьогодні обрати SAP S/4HANA та докорінним чином перезавантажити управління життєвим циклом компанії, потурбуватися про збереження історичних даних та інтеграцію власних напрацювань nonSAP.

 

СВОЄЧАСНА МІГРАЦІЯ – ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ БІЗНЕСУ

Залишитися на старій ERP не можна мігрувати. Де тут поставити кому, вирішуйте самі. Але варіант лишити все, як було, не спрацює. Автоматизація привчає до оперативності в прийнятті рішень, зручності в забезпеченні діяльності, контролю за кожним ланцюжком бізнес-процесів.

Тому чим раніше відбудеться міграція, тим більше конкурентних та управлінських переваг здобуде компанія, яка отримає доступ до провідних інновацій. Це стає одним із провідних чинників розвитку в період, коли глобальна економіка переживає глибоку трансформацію.

На перший план виходить здатність миттєво реагувати на виклики та змінювати бізнес-модель. Сучасні рішення з управління процесами дають таку змогу. А до SAP S/4HANA додатково інтегрується низка хмарних рішень, які розширюють можливості системи в таких напрямках:

Додатково впроваджується функціональність, необхідна клієнту з урахуванням специфіки компанії, галузі та географії роботи.

Досвід 2020 року довів – найбільшу стійкість виявили компанії, які використовують сучасні цифрові технології. Саме вони здобули під час пандемії конкурентні переваги та перетворили ризики на нові точки росту.

 

МІГРАЦІЯ З AGELESS – КОМФОРТНИЙ ПЕРЕЇЗД

AGELESS має досвід впровадження та підтримки продуктів та рішень SAP із 2006 року. Ми здобули членство в United VARs та статус Платинового партнера SAP. Це є визнанням нашої компетенції як компанії, якій довіряють впровадження найсучасніших рішень SAP.

У нашій команді понад 50 сертифікованих консультантів, які виконують складні та нестандартні проекти. У підсумку наші клієнти отримують повністю упакований продукт та сервісну підтримку.

Ми ретельно готувалися до виходу інноваційної системи SAP S/4HANA та пропонуємо клієнтам комфортні умови міграції:

 • проведення технічного оцінювання з залученням консультантів AGELESS;
 • визначення оптимального для компанії сценарію міграції;
 • розробку оновленого IT-ландшафту зі збереженням основного масиву історичних даних;
 • впровадження або конверсію системи SAP ERP;
 • навчання ключових користувачів і консалтинг ІТ-відділу клієнта.

AGELESS виконує міграцію на SAP S/HANA з глибоким розумінням потреб замовника та чітким баченням результату – впровадження системи, яка безперебійно працює в режимі реального часу.

Також наші консультанти розгортають та налаштовують хмарні рішення, які посилюють цифрове ядро та розширюють основний функціонал.

 

ДЛЯ ЯКИХ ГАЛУЗЕЙ МИ ПРОПОНУЄМО РІШЕННЯ

AGELESS насамперед рекомендує нову SAP S/4HANA підприємствам таких галузей:

 • ритейлу,
 • телекомунікаційної,
 • промислової,
 • нафтогазової,
 • паливно-енергетичної,
 • фінансової,
 • транспортно-логістичної.

Зі свого боку, маємо значний досвід із впровадження систем ERP попередніх поколінь. Ми вже здобули необхідні компетенції та експертизу щодо забезпечення міграції на SAP S/4HANA, маємо успішний досвід впровадження системи «з нуля» в галузі ритейлу.

Не варто чекати, коли пролунає останній дзвоник. Варто вже сьогодні розробити детальну дорожню карту міграції на SAP S/4HANA та спланувати своєчасний перехід на інноваційні стандарти управління бізнесом.