Підтримка рішень

Команда AGELESS має експертизу в сфері бізнес-консалтингу, надання послуг з впровадження та супроводу проектів, спрямованих на розвиток IT-ландшафту, оптимізацію бізнес-процесів і системну інтеграцію на підприємствах наших клієнтів.

Основні фактори успіху реалізації проектів по SAP для наших клієнтів:

  • Надійна команда сертифікованих фахівців, що мають багаторічний досвід роботи з рішеннями SAP.
  • Використання методології ASAP (Accelerated SAP), спеціально розробленої виробником для впровадження программного забезпечення SAP.
  • Реалізація понад 120 успішних проектів для українських та міжнародних компаній.

Сервіс та підтримка

З моменту створення компанією SAP каналу підтримки клієнтів через партнерську мережу VAR Delivered Support, AGELESS є партнером по підтримці кінцевих користувачів. Партнерський центр експертизи AGELESS (PCoE) включає в себе команду досвідчених консультантів, які пройшли спеціалізоване навчання і сертифікацію, інфраструктуру підтримки, розгорнуту відповідно до вимог SAP, і набір готових до застосування стандартних послуг і процесів.

Крім стандартних послуг, передбачених програмами SAP Standard Support, SAP Enterprise Support, VAR Delivered Support, клієнт може замовити додаткові послуги та сервіси в залежності від індивідуальних потреб.

Партнерський центр експертизи AGELESS успішно пройшов початкову сертифікацію компанією SAP і наступні періодичні повторні ресертифікації.